گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
می 1, 2016 کد خبر : 48301 خبر ها

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان مطرح کرد

۲۴۰۰ ‌واحد صنفی گیلان پروانه کسب ندارند

۲۴۰۰ ‌واحد صنفی گیلان پروانه کسب ندارند

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از اعلام آخرین مهلت دریافت پروانه کسب خبر داد و گفت: پایان تیر ماه آخرین مهلت برای دریافت پروانه کسب صنفی است.

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، مجید زیرک با اشاره به شناسایی فعالان صنفی فاقد پروانه کسب در گیلان، اظهار داشت: دارندگان پروانه‌های منقضی شده و یا فاقدین پروانه کسب تا پایان تیر ماه امسال مهلت دارند برای دریافت پروانه کسب اقدام کنند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰۳ هزار واحد صنفی در استان گفت: از این تعداد بیش از ۲ هزار و ۴۰۰ واحد صنفی فاقد پروانه کسب هستند.

زیرک تصریح کرد: پس از مهلت تعیین شده، دسترسی فعالان صنفی فاقد پروانه کسب به سامانه ایرانیان اصناف قطع می‌شود و توسط دستگاه‌های نظارتی، اقدامات لازم برای پلمپ آن‌ها انجام می‌شود.

وی از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت در مرکز استان و آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: این نمایشگاه به مدت ده روز در سالن نمایشگاهی فرش گیلان واقع در آزاد راه رشت- تهران با هدف عرضه کالاهای پرمصرف ماه مبارک رمضان برپا می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی