گیلانیان
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ Tuesday, 2 June , 2020
مارس 24, 2020 کد خبر : 77785 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرمانده سپاه قدس استان گیلان:

۳۰۰ کارگاه مردمی تولید تجهیزات بهداشتی در استان فعال شد

۳۰۰ کارگاه مردمی تولید تجهیزات بهداشتی در استان فعال شد

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: ۳۰۰ کارگاه تولیدکننده تجهیزات بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش و گان به‌صورت مردمی در استان فعالیت می‌کنند.

سردار محمد عبدالله‌پور عصر امروز در حاشیه بازدید از کارگاه تولید ماسک، دستکش و گان سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان در رشت اظهار داشت: عده‌ای از مردم به‌صورت خودجوش و در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در حال تولید تجهیزات بهداشتی لازم از قبیل ماسک و دستکش برای مردم هستند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه وضعیت ایران نسبت به بسیاری از کشورهای دیگر در زمینه مبارزه با ویروس کرونا بهتر است بیان کرد: دلیل این امر حضور آگاهانه و فداکارانه مردم در صحنه است که هیچگاه اجازه ندادند دشمنان ضربه‌ای به کشور بزنند.

وی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۳۰۰ کارگاه با بودجه مردمی هم در بخش دولتی و هم در بخش خصوصی به کمک کادر بهداشت و درمان استان گیلان رفته‌اند و با تولید ماسک، دستکش، محلول ضدعفونی کننده و گان به بیماران کرونایی و کادر درمان خدمت‌رسانی می‌کنند.

سردار عبدالله‌پور با اشاره به اینکه ظرفیت تولید این کارگاه‌ها بسیار بالا بوده و در توان هیچ دولتی نیست خاطرنشان کرد: در حال حاضر هیچ راه درمان قطعی برای ریشه‌کنی بیماری کرونا نیست و تنها راه آن رعایت بهداشت فردی و پیشگیری از ابتلا به آن است.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این کارگاه دانشجویی نمونه‌ای از عمل به فرامین امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب درباره حل مشکلات مردم توسط خود آنان است گفت: مردم ما همواره ثابت کردند که در بسیاری از حوزه‌ها از جمله بهداشت و درمان قادر به انجام امور و خدمت رسانی هستند.

وی ضمن قدردانی از تلاش و ایثار جوانان در این کارگاه تولیدی بیان داشت: ملت ایران همواره در سختی‌ها پشت یکدیگر هستند و این روزها نیز جوانان گیلانی برای رفع بحران کرونا دست در دست یکدیگر دادند و با کمک هم و با تامین تجهیزات بهداشتی به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

سردار عبدالله‌پور به فعالیت ۳۰۰ کارگاه تولید ماسک، دستکش و گان به صورت مردمی و خودجوش در استان گیلان اشاره کرد و اظهار داشت: مردمی که امروز تجهیزات بهداشتی را به صورت خودجوش تامین می‌کنند همان مردمی هستند که در دوران دهه ۶۰ و جنگ پشت جبهه‌ها رزمندگان را پشتیبانی می‌کردند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

گام عملی جهش تولید با تصویب لایحه توسعه منطقه آزاد انزلی برداشته شد

رئیس هیات مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان گیلان :

گام عملی جهش تولید با تصویب لایحه توسعه منطقه آزاد انزلی برداشته شد

سیاست دولت نه حفظ موجود بلکه بهبود شرایط است

رئیس سازمان برنامه و بودجه :

سیاست دولت نه حفظ موجود بلکه بهبود شرایط است

روند تخریب‌های ناشی از بحران‌های طبیعی با برنامه‌محوری مدیریت شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان :

روند تخریب‌های ناشی از بحران‌های طبیعی با برنامه‌محوری مدیریت شود