گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
آوریل 13, 2014 کد خبر : 26325 خبر ها

به زودی با حضور مسئولان کشوری و استانی

۴ طرح بزرگ صنعتی گیلان افتتاح می‌شود

۴ طرح بزرگ صنعتی گیلان افتتاح می‌شود

گیلانیان : علی منتظری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به آمادگی چهار طرح صنعتی استان برای افتتاح در آینده‌ای نزدیک، اظهار کرد: یک طرح تولید قوطی‌های فلزی درب‌دار، به عنوان اولین واحد تولید این محصول در نوع خود در کشور با ظرفیت تولید سالیانه ۱۵ هزار تن، سرمایه‌گذاری ۷۳۰ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۱۶۰ نفر از جمله طرح‌های مذکور است.

وی تصریح کرد: این طرح در زمینی به مساحت ۵۲ هزار متر مربع و زیربنای ۲۵ هزار مترمربع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت واقع شده است.

منتظری تاکید کرد: طرح تولید الیاف کربن با ظرفیت تولید سالیانه ۱۵۰ تن، میزان سرمایه‌گذاری ۸۲۴ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۱۸۵ نفر از دیگر طرح‌های یاد شده است که در زمینی به مساحت ۳۳ هزار متر مربع و زیر بنای ۱۱ هزار مترمربع در شهرک صنعتی سفیدرود رشت احداث شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: فاز اول واحد تولید MDF لوشان نیز با ظرفیت تولید سالیانه ۷ هزار تن در زمینه تولید روکش ملامینه و آغشته‌سازی با میزان سرمایه‌گذاری حدود ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۶۰ نفر از جمله طرح‌های مذکور است که در زمینی به مساحت کل ۲۲۰ هزار مترمربع و زیربنای ۳۴ هزار مترمربع در شهرک صنعتی لوشان در مراحل نهایی احداث قرار دارد.

وی افزود: طرح دیگر شامل یک واحد تولید میلگرد با ظرفیت تولید سالیانه ۳۲۰ هزار تن، میزان سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیارد ریال و اشتغال مستقیم ۲۰۰ نفر است که در زمینی به مساحت ۲۱ هزار مترمربع و زیربنای ۱۰ هزار متر مربع در شهر صنعتی رشت احداث شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اذعان کرد: طرح‌های یادشده عمدتا در حال تولید آزمایشی بوده و با برنامه‌ریزی و حمایت صورت گرفته توسط استاندار گیلان در اولین فرصت با حضور مسئولان کشوری و استانی به شکل رسمی افتتاح می‌شوند./منبع : شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی