گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
دسامبر 6, 2022 کد خبر : 84069 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

۵۶ گشت پلیس در گردنه‌های برف خیز استان استقرار می‌یابند

۵۶ گشت پلیس در گردنه‌های برف خیز استان استقرار می‌یابند

گیلانیان : فرماندهی انتظامی گیلان گفت: با توجه به آغاز بارشهای برف در ارتفاعات و گردنه‌های گیلان ۵۶ گشت پلیس در گردنه‌های برف خیز این استان استقرار می‌یابند.

سردار عزیزالله ملکی روز سه شنبه در جلسه مشترک با روسای پلیس راهها و مدیران کل راهداری‌های استانهای همجوار گیلان در رشت اظهار داشت: در طرح زمستانی پلیس گیلان ۵۶ تیم گشت خودرویی به منظور کمک‌رسانی به مردم در گردنه‌های برف‌خیز استان استقرار می یابند.

وی افزود: این تعداد گشت خودرویی به منظور اجرای هرچه بهتر طرح زمستانی و پیشگیری از انسداد معابر در گردنه‌های برف خیز استان گیلان اجرا می شود.

وی عنوان کرد:با توجه به تجارب سالهای گذشته طرح زمستانی پلیس گیلان در محورهای جلگه‌ای استان نیز به صورت ویژه اجرا می شود تا در این بخش نیز مشکلات و حوادث ناشی از بارش برف کاسته شود.

وی اضافه کرد: یکی از اهداف اصلی اجرای این طرح، مدیریت ترافیک و پایش تخلفات رانندگی با کاهش جانباختگان و تخلفات ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور و کنترل ایمنی وسایل نقلیه در کلیه معابر برون شهری در زمان تغییرات وضعیت جوی و بارش‌ها است.

وی بیان کرد: مدیریت بر حوادث احتمالی ترافیکی با هماهنگی سازمان و دستگاه‌های مربوطه و اطلاع‌رسانی به موقع وضعیت راه‌های استان از طریق رسانه‌های جمعی از اهدف دیگر این طرح است.

سرهنگ ملکی خاطرنشان کرد: رضایتمندی حداکثری شهروندان از اجرای طرح زمستانی برای ما بسیار حائز اهمیت است که در این راستا پلیس و سایر دستگاه‌های متولی اجرای طرح، خدمتگزاران مردم هستند و برای امنیت و آسایش هموطنان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

وی با بیان اینکه هدف از برگزاری این نشست، هماهنگی و هم‌افزایی دستگاه‌های مربوطه برای شناخت وظایف تعیین شده هر یک از سازمانها است، اظهار کرد: نتیجه این تعاملات و همکاری‌ها باید خدمت مطلوب به هموطنان باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی