دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ Monday, 28 May , 2018
شهریور ۲۳, ۱۳۹۶ کد خبر : 62208 خبر ها

۶۰ طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگی در استان گیلان اجرایی شد

۶۰ طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگی در استان گیلان اجرایی شد

گیلانیان : رئیس ‌پلیس‌ راهور فرماندهی انتظامی ‌استان گیلان گفت: ۶۰ طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگی به‌منظور ایمن کاهش حوادث رانندگی در استان گیلان انجام شد.

سرهنگ محمدرضا محمدی ‌با اشاره به اینکه آموزش و ترویج فرهنگ ترافیک یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پلیس راهور استان گیلان است اظهار داشت: ارتقاء فرهنگ ترافیک برای ایجاد محیط امن ترافیکی در جامعه ضروری است.

رئیس ‌پلیس‌ راهور فرماندهی انتظامی ‌استان ‌گیلان با اشاره به ارائه مسائل مهم فرهنگ ترافیک توسط رسانه‌های گیلان بیان داشت: مصاحبه‌های رادیویی مختلفی برای اطلاع‌رسانی، آموزش رفتارهای ترافیکی و قوانین و مقررات در ۵ ماهه سال ۹۶ انجام شد.

وی با بیان اینکه پلیس راهور گیلان با استفاده از ظرفیت صدا و سیما مصاحبه آموزشی زیادی از ماموران راهنمایی و رانندگی استان گیلان پخش کرد افزود: امسال مطالب آموزشی و خبری از پلیس راهور گیلان مرتبط در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان گیلان منتشر شده است.

محمدی با اشاره به اینکه امسال ماموران پلیس راهور گیلان برای آموزش‌های ترافیکی به‌صورت حضوری در مدارس و ادارات گیلان حاضر شدند تصریح کرد: ماموران پلیس راهور استان گیلان در مدارس تمام مقاطع تحصیلی برای آموزش افراد حضور یافتند.

رئیس ‌پلیس‌ راهور فرماندهی انتظامی ‌استان ‌گیلان با بیان اینکه آموزش جامعه هدف راهنمایی و رانندگی یعنی رانندگان از اهمیت ویژه‌ای برای پلیس راهور استان گیلان برخوردار است خاطرنشان کرد: هزار و ۸۲۰ نفر از رانندگان وسایل نقلیه عمومی در این زمینه آموزش دیدند.

محمدی با اشاره به فعالیت های فرهنگی پلیس راهور استان ‌گیلان عنوان داشت: توزیع بروشور و سی دی های آموزشی و نصب بیلبورد و تابلو در سطح استان ‌گیلان که دارای پیام ترافیکی است از جمله فعالیت های فرهنگی پلیس راهور استان گیلان در سال ۹۶ است.

رئیس ‌پلیس‌ راهور فرماندهی انتظامی ‌استان ‌گیلان با بیان اینکه دوره های بازآموزی قوانین و مقررات برای رانندگان گیلانی متخلف در سال ۹۶ برگزار شد ابراز داشت: ۲ هزار و ۱۳۱ نفر در این دوره ها تحت آموزش حضوری قرار گرفتند.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از رانندگان در هنگام ترخیص خودرو خود از پارکینگ‌ها با دریافت برگه‌ای برای حضور در کلاس آموزشی یک ساعته فرهنگ ترافیک به ستاد ترخیص دعوت می‌شوند گفت: رانندگان خودروهای سنگین، تاکسی و اتوبوس در این کلاس ها آموزش دیدند.

رئیس ‌پلیس‌ راهور فرماندهی انتظامی ‌استان ‌گیلان اظهار داشت: امسال ۶۰ طرح تشدید برخورد با تخلفات رانندگی به‌منظور ایمن سازی معابر، کاهش حوادث رانندگی و تسهیل عبور و مرور در استان گیلان انجام شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش