گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
ژوئن 23, 2016 کد خبر : 49822 خبر ها

۸۴ درصد خانوار روستایی آستارا از نعمت گاز بهره‌مند شدند

۸۴ درصد خانوار روستایی آستارا از نعمت گاز بهره‌مند شدند

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه تاکنون ۳۰ روستای شهرستان آستارا از نعمت گاز برخوردار شده‌اند گفت: ۸۴ درصد خانوار روستایی شهرستان آستارا در گیلان از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

جمشید ظهیری با بیان اینکه ۸۴ درصد خانوار روستایی شهرستان آستارا در گیلان از نعمت گاز بهره‌مند شدند اظهار داشت: تاکنون ۳۰ روستای شهرستان آستارا از نعمت گاز برخوردار شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: از مجموع ۸ هزار و ۶۲۵ خانوار روستایی شهرستان آستارا، بیش از ۷ هزار و ۲۰۰ خانوار روستایی در قالب ۳۰ روستا با ضریب نفوذ ۸۴ درصد از نعمت گاز برخوردارند.

ظهیری افزود: هم اکنون پروژه گازرسانی به ۶ روستای شهرستان آستارا در قالب یک پیمان در حال اجراست که با اتمام گازرسانی به روستاهای این پیمان، ۷۶۵ خانوار از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود و ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی این شهرستان به ۹۳ درصد می‌رسد و برای گازرسانی به روستای این پیمان بیش از ۶۸ کیلومتر شبکه نصب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: هم اکنون شهرستان آستارا دارای ۳۳ هزار ۶۷۳ مشترک گاز است که برای گازرسانی به آن‌ها بیش از ۴۰۰ کیلومتر شبکه‌گذاری انجام شده و با اجرای فاز دوم پروژه‌های بند«ق» درصد بهره‌مندی گاز در این شهرستان به ۹۹ درصد می‌رسد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی