گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
فوریه 25, 2015 کد خبر : 34577 خبر ها

۸۵ درصد از تجهیزات نیروگاه‌های صنعت برق در کشور تولید می‌شود

۸۵ درصد از تجهیزات نیروگاه‌های صنعت برق در کشور تولید می‌شود

گیلانیان : مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان گفت: ۸۵ درصد از تجهیزات نیروگاهی تولید برق در کشور تولید می‌شود.

کریم آزادگان عصر امروز در مراسم تجلیل از بازنشستگان برق منطقه‌ای گیلان برداشتن گام‌های مهندسی و علمی در مسیر تعالی صنعت برق استان را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: توسعه صنعت برق در توسعه پایدار استان بسیار موثر است.

وی با اشاره به برنامه‌های شرکت برق منطقه‌ای گیلان در مسیر توسعه پایدار استان، افزود: صنعت برق، صنعتی هزینه‌بر و ارزشمند است و این صنعت با زندگی همه مردم گره خورده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به تلاش‌هایی که پیشکسوتان صنعت برق در شرایط بحرانی کشور در سال‌های دفاع مقدس کشیده‌اند، گفت: مدیریت صنعت و برق استان همه تلاش خود را در برای رفاه کارکنان و بازنشستگان این شرکت به کار می‌گیرد.

آزادگان  انتقال تکنولوژی و نگاه و جهت‌گیری در یادگیری و آموزش و استفاده  از نیروی متخصص  بومی در صنعت برق کشور را مورد تاکید قرار  داد و خاطرنشان کرد: امروز به نقطه‌ای رسیده‌ایم که تجهیزات توزیع و فشار قوی را توسط نیروی متخصص داخلی کشور تولید می‌کنیم.

وی با بیان اینکه ۸۵ درصد از تجهیزات نیروگاه‌ها ساخت داخل است، تصریح کرد: توربین‌های نیروگاه پره‌سر ساخت داخل است و این نشان از عظمت و اقتدار صنعت برق کشور دارد.

مدیر عامل برق منطقه‌ای گیلان با اشاره به اینکه چهاردهمین کشور تولید کننده برق در جهان ایران است، افزود: ایران اولین تولید کننده برق در منطقه است و پایه‌های این اقتدار و توسعه و تعالی را بازنشستگان امروز بنا نهاده‌اند.

وی با اشاره به قابلیت‌های فردی در کارکنان صنعت برق استان گفت: پیشنهادات و انتقادات بازنشستگان مورد توجه است و باید بازنشستگان در کانون بازنشستگان استان حضور موثر و اثر بخش داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد