گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
دسامبر 27, 2015 کد خبر : 44499 خبر ها

۸ بخش ویژه کودک در کتابخانه های گیلان به بهره برداری می رسد

۸ بخش ویژه کودک در کتابخانه های گیلان به بهره برداری می رسد

گیلانیان : مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان از افتتاح ۸ بخش ویژه کودک در کتابخانه های سراسر گیلان همزمان با ولادت رسول اکرم (ص) خبر داد.

امیر محمدپور ضمن اعلام این خبر گفت: همزمان با افتتاح این هشت بخش، کتابخانه عمومی حجت الاسلام و المسلمین شمس گیلانی لنگرود روز میزبان عضو هیات امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کتاب خوانان و مسئولین استانی و شهرستان لنگرود برای افتتاح طرح توسعه این کتابخانه خواهد بود.

وی ادامه داد: با توجه به رویکرد نهاد کتابخانه های عمومی در ایجاد بسترهای کتابخوانی از دوران کودکی و نهادینه کردن آن در میان خانواده ها ایجاد بخش ویژه کودکان در کتابخانه های عمومی یکی از مهمترین برنامه های اصلی این نهاد در سال جاری است که در گیلان به همت کتابداران و مسئولین کتابخانه های عمومی در حال اجراست.

مراسم افتتاح طرح توسعه کتابخانه عمومی حجت الاسلام شمس گیلانی لنگرود و افتتاح همزمان ۸ بخش ویژه کودک در کتابخانه های عمومی گیلان صبح روز دوشنبه راس ساعت ۱۰ صبح و با حضور مهردخت وزیر پور عضو هیات امنای نهاد کتابخانه های عمومی کشور در این کتابخانه برگزار می شود./ منبع : روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد