گیلانیان
یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ Sunday, 19 May , 2019
خرداد ۱۹, ۱۳۹۷ کد خبر : 67340 خبر ها

‌ورزش گیلان با سیستم مدیریت جدید به ناکجا می‌رود

‌ورزش گیلان با سیستم مدیریت جدید به ناکجا می‌رود

گیلانیان : نماینده مردم رشت و عضو فراکسیون امید مجلس گفت: سرنوشت ورزش گیلان با سیستم مدیریت جدید، نامعلوم است و به ناکجا می‌رود.

محمدصادق حسنی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: حوزه کشاورزی مهم‌ترین موضوع در استان گیلان بوده و نیازمند توجه است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت کشاورزان گیلانی قابل توصیف نیست زیرا شرایطی نابه‌سامان و نامناسب است خاطرنشان کرد: به عنوان یک نماینده مجلس از سخن گفتن در خصوص وضعیت کشاورزان گیلانی احساس شرم می‌کنم.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه کشاورزان گیلانی تنها زنده هستند و با گرفتاری و تنگنا به زندگی خود ادامه می‌دهند تصریح کرد: تلاش‌های گسترده‌ای در کمیسیون کشاورزی مجلس صورت گرفته اما نتیجه مطلوبی برای کشاورزان حاصل نشده است.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به انتصاب جدید در اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان تصریح کرد: ورزش گیلان در سال‌های اخیر درگیر سیاست و سیاسی‌‌کاری شده است و ورزشکاران گیلانی با عزل مدیرکل این نهاد به سر و سامان گرفتن اوضاع ورزش گیلان امیدوار شده بودند.

وی با بیان اینکه بنده به‌عنوان نماینده مردم رشت در مجلس تلاش گسترده‌ای برای تغییر سیستم مدیریتی ورزش و جوانان گیلان انجام دادم گفت: انتصاب معاون مدیرکل پیشین اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان به عنوان مدیرکل جدید موجب ادامه روند سیستم مدیریتی گذشته در این مجموعه می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جوانان گیلانی فعالیتی سالم‌تر از ورزش را در استان گیلان در دسترس ندارند و تنها چیزی که برای جوانان گیلانی باقی مانده ورزش است گفت: سرنوشت ورزش گیلان با سیستم مدیریت جدید نامعلوم است و به ناکجا می‌رود.

عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه استان گیلان‌در حوزه ورزش از ظرفیت‌های بسیار گسترده‌ای برخوردار است و تغییر سیستم مدیریتی این مجموعه از مطالبات ورزشکاران گیلان است خاطرنشان کرد: در خصوص شرایط موجود از نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان کمک و حمایت می‌طلبیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان نیز در این جلسه اظهار داشت: مردم شهرستان رشت روز گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس با اقتداری برگرفته از نظام مقدس جمهوری اسلامی سنگ تمام گذاشتند.

جبار کوچکی‌نژاد با بیان اینکه مردم ولایتمدار استان گیلان همواره پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند و این امر را در تحولات مختلف اثبات کردند گفت: ایران اسلامی به دلیل داشتن نعمت ولی فقیه هرگز در تنگناها نمانده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه مقام معظم رهبری با سخنرانی مقتدرانه‌ای در مرقد مطهر امام خمینی(ره) داشتند بار دیگر قدرت ایران اسلامی را به دنیای استکبار اثبات کردند افزود: امید است با از سر گرفتن فعالیت‌های هسته‌ای چرخ اقتصاد کشور به‌درستی حرکت کند.

کوچکی‌نژاد با تاکید بر اینکه ارتقای عملکرد مدیران شهرستانی از اهداف مجموعه فرمانداری شهرستان رشت است و این مقوله در تمامی حوزه‌های مختلف مشهود است  گفت: عقب‌ماندهی شهرستان رشت در حوزه‌های سرانه فضای ورزشی و برخورداری آب شرب سالم باید با همت ویژه برطرف شود.

وی با اشاره به آغاز فصل تابستان و فرا رسیدن اوقات فراغت دانش آمورزان در شهرستان رشت تصریح کرد: شورای آموزش و پرورش گیلان با برگزاری جلسات اثرگذار و ساماندهی فضای آموزشی و اوقات فراغت دانش‌آموزان باید توجه ویژه‌ای به این حوزه داشته باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه در گذشته صنایع نساجی اصلی‌ترین صنعت گیلان بود و امروز این صنعت به زمین خورده و با مشکلات عمده‌دای رو به رو است گفت: ظرفیت اشتغال در شهرستان رشت با فعال شدن صنعت در استان گیلان افزایش می‌یابد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

قابل توجه رییس شورای اسلامی شهر رشت :

شهروندان رشتی باید تاوان کم کاری شهرداری را بپردازند ؟!

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

به بهانه گلایه استاندار از جذب غیر قانونی 670 نفر در گیلان:

آقای استاندار! با این شرایط جوانان جویای کار ما به کجا باید شکایت ببرند ؟!

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

به بهانه افشاگری در باره آدینه و مصلی و ...

کتمان حقیقت در مورد آدینه و مصلی و … به نفع کیست ؟!

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz