گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
ژوئن 6, 2013 کد خبر : 19225 خبر ها

استاندار گیلان :

‏ ۲۳ هزار واحد مسکن مهر استان آماده ی بهره برداری است

‏ ۲۳ هزار واحد مسکن مهر استان آماده ی بهره برداری است

گیلانیان : کیهان هاشم نیا گفت : از این تعداد ۱۰ هزار واحد در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر ، ۴ هزار و ۵۰۰ واحد در شهرهای پایین ۲۵ هزار نفر و ۸ هزار و ۵۰۰ واحد نیز در قالب بافت های فرسوده آماده ی بهره برداری است .

وی گفت : برای ساخت این واحدهای مسکونی هزار و ۱۵۰ میلیارد تومان هزینه شده است .

استاندار گیلان با اشاره به اینکه براساس مصوبه ی دورچهارم سفر هئیت دولت به گیلان میزان وام مسکن مهر از ۲۵ میلیون تومان به ۳۰ میلیون تومان افزایش یافته است گفت : ۶۹۰ میلیارد تومان از هزینه ی ساخت این واحدها مربوط به وام مسکن است و مابقی نیز مربوط به فراهم کردن زیرساخت ها و سهم آورده ی اعضای تعاونی هااست .

کیهان هاشم نیا ادامه داد : همچنین براساس مصوبه ی دور چهارم سفر هئیت دولت وزارت راه و شهرسازی با همکاری معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و استانداری موظف شدند تأسیسات زیربنایی مورد نیاز مسکن مهر از طریق وزارتخانه های نفت و نیرو تأمین کنند .

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۳ هزار ۵۰۰ واحد مسکن مهر توسط رئیس جمهور و معاون اول وی در گیلان در اسفندسال ۹۰ و فروردین سال ۹۲ به بهره برداری رسید گفت : باواگذاری ۲۳هزار واحد مسکن مهر در ماه آینده در مجموع ۷۲ درصد از ۶۵هزار واحد مسکن مهر استان به بهره برداری خواهد رسید .منبع : استانداری گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی