گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
آگوست 31, 2014 کد خبر : 29399 خبر ها

‏۳واحد تولیدی در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید ‏

‏۳واحد تولیدی در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید ‏

گیلانیان : رضا مسرور اذعان داشت: واحد تولیدی فوم سقفی در زمینی به مساحت هزار و ۵۰۰ متر مربع با سطح زیربنای ۶۵۰ متر مربع از مواد اولیه پلی استایرن اقدام به تولید فوم سقفی می کنند و ظرفیت اسمی تولید این واحد تولیدی هزار و ۸۰۰ تن در سال بوده که به صورت مستقیم برای ۲۰ نفر اشتغالزایی شده است.

وی افزود:  واحد تولیدی نان فانتزی و صنعتی در زمینی به مساحت دو  هزار و ۹۰۰ متر مربع با سطح زیر بنای دو هزار متر مربع، سالیانه سه هزار تن نان تولید و شرایط برای اشتغال ۳۰ نفر فراهم شده است.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی همچنین به سومین واحد تولیدی که با سرمایه گذاری بخش خصوصی در این منطقه بطور رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت، اشاره کرد و اظهارداشت:  این شرکت با فناوری نانو اقدام به تولید مواد پاک کننده و شوینده های بیولوژیک می کند و با اشتغالزایی مستقیم برای ۲۰ نفر سالانه ۶۰۰ هزار لیتر مواد پاک کننده و شوینده تولید می کند.

وی تصریح کرد: کلنگ شروع عملیات اجرایی احداث واحدهای تولیدی تولید کننده مواد اولیه دارویی، تولید کننده دستگاه های ازن ژنراتور و واحد تولید کننده فیلتر های آب و دخانیات در شهرک صنعتی ناحیه دو منطقه آزاد انزلی به زمین زده شد.

مسرور یادآورشد:  شرکت تولید کننده مواد اولیه دارویی با ظرفیت تولید سالیانه هشت میلیون عدد آنتی کو آگو لان و اشتغالزایی ۲۷ نفر، واحد تولید کننده فیلتر های آب و دخانیات توانایی تولید ۶۰۰ هزار عدد دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر سیگار را داشته و امکان اشتغال برای ۲۶ نفر را فراهم خواهد کرد و در نهایت شرکت تولیدی دستگاه های ازن ژنراتور با اشتغالزایی برای ۱۶ نفر سالانه ۲۰۰ دستگاه ازن ژنراتور وارد بازار مصرف می کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی