گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
سپتامبر 20, 2014 کد خبر : 29924 خبر ها

لاهوتی:

۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش گردشگری چاف و چمخاله لنگرود انجام شد

۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش گردشگری چاف و چمخاله لنگرود انجام شد

گیلانیان : نماینده مردم لنگرود و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از سرمایه گذاری افزون بر هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری چاف و چمخاله این شهرستان خبرداد.

مهرداد لاهوتی در بازدید از پروژه های گردشگری این شهرستان افزود: لنگرود از ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری فراوانی برخوردار است بنابراین می طلبد امکانات گردشگری این شهرستان با پیگیری افزایش اعتبارات و  استفاده از توان سرمایه گذاری بخش خصوصی توسعه یابد.

وی همچنین با بیان اینکه گردشگری از ظرفیت های خوب برای سرمایه گذاری در استان است، اظهارداشت:  هم اکنون در چاف و چمخاله شهرستان لنگرود افزون بر هزار میلیارد تومان در بخش گردشگری سرمایه گذاری شده است.

نماینده مردم لنگرود  و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان لنگرود ۱۸ کیلومتر نوار ساحلی دارد، گفت: این نوار ساحلی یک فرصت مهمی برای سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی است.

وی در ادامه ظرفیت بندر چمخاله دو میلیون تن در سال است، افزود: این بندر از ظرفیت های تجاری و اقتصادی خوب استان گیلان است.

 لاهوتی اذعان داشت: یک شرکت دولتی به نام ” حمل و نقل پتروشیمی ”  خواستار ادامه تکمیل ساخت و بهره برداری بندر چمخاله شده و خوشبختانه مراحل واگذاری بندر به شرکت مزبور در حال انجام است.

وی تصریح کرد: بنادر با افزایش ظرفیت واردات و صادرات کالا و انرژی سهم بسزایی در اقتصاد مقاومتی و ملی دارند.

 نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی افزود: کشورهای صاحب دریا ارتباط مستقیمی با نیاز مندی ها، توانایی ها و فرهنگ سایر کشورها داشته و در مبادلات اقتصادی در سطح جهان از موقعیت های منحصربفردی برخوردارند.

وی همچنین روند گازرسانی در مناطق روستایی لنگرود را مطلوب ارزیابی کرد و یادآورشد: میانگین شاخص گاز رسانی در این شهرستان ۸۵ درصد است در حالیکه میانگین استانی ( روستایی)  ۷۰ درصد است./منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی