گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
مارس 29, 2016 کد خبر : 47322 خبر ها

فرمانده انتظامی گیلان:

۱۲ فروردین روز وحدت ملی ایرانی‌هاست

۱۲ فروردین روز وحدت ملی ایرانی‌هاست

گیلانیان : فرمانده انتظامی گیلان به دوازدهم فروردین روز «جمهور اسلامی» اشاره کرد و گفت: ۱۲ فروردین روز تثبیت انقلاب اسلامی و وحدت ملی ایرانی‌هاست.

سردار محمدرضا میرحیدری بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به دوازدهم فروردین ماه روز «جمهوری اسلامی» اظهار کرد: ۱۲ فروردین روز وحدت ملی ایرانی‌ها و روز ظهور شخصیت واقعی مردم در میهن اسلامی است.

وی دوازدهم فروردین ماه را روز تثبیت انقلاب اسلامی و قرار گرفتن در مسیر تحقق حکومت عدل الهی عنوان کرد و افزود: یوم‌الله ۱۲ فروردین وعده حق تعالی و عزت و بزرگی به مستضعفان جهان است.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه مردم انقلابی ایران اسلامی آگاهانه در پای صندوق‌های رأی در ۱۲ فروردین ماه سال ۵۸ حضور پیدا کردند، خاطرنشان کرد: مردم با انتخاب آگاهانه و تاریخ‌ساز خود بساط پوشالی ظلم و استبداد رژیم ستم‌شاهی را جمع کردند.

میرحیدری، دوازدهم فروردین را روز تثبیت استقلال واقعی ملت غیور ایران اسلامی خواند و بیان کرد: در ۱۲ فروردین ماه سال ۵۸ نخستین گام برای استقرار حکومت متکی بر آرای واقعی مردم برداشته شده است.

وی بر تحقق آرمان‌های بلند انقلابی و اسلامی ملت ایران تأکید کرد و گفت: سال ۹۵ توسط مقام معظم رهبری «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده است و باید در راستای تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام‌های اساسی برداشته شود.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به اینکه یوم‌الله ۱۲ فروردین عید بزرگ ملت ایران است، تصریح کرد: یاد و خاطره تمام رشادت‌ها و جانفشانی‌ها برای پیروزی انقلاب اسلامی و تثبیت نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرامی می داریم.

* توقیف خودروی سواری با ۳۲۳ فقره تخلف در جاده‌های گیلان

رئیس پلیس راه گیلان نیز در جلسه مذکور گفت: گروه گشت پلیس راه حین انجام وظیفه و برخورد با تخلفات در محور آزادراه رشت ـ قزوین یک دستگاه خودروی سواری را به دلیل تخطی از سرعت غیر مجاز متوقف کرده و مدارک آن را بررسی کرد.

مهیار رستگار به استعلام نمره منفی راننده خودروی مذکور از سامانه تخلفات رانندگی راهور ناجا اشاره کرد و افزود: راننده خودروی سواری با ارتکاب ۳۲۳ فقره انواع تخلف رانندگی مبلغ ۹۷ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده دارد.

وی تصریح کرد: خودروی مذکور برای سیر مراحل قانونی و تسویه‌حساب تخلفات معوقه توقیف شد و به پارکینگ منتقل شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد