گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
می 14, 2014 کد خبر : 27057 خبر ها

مدیرکل کمیته امداد گیلان :

۱۲۰ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند

۱۲۰ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد گیلان هستند

گیلانیان : مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: در حال حاضر ۱۲۰ هزار خانوار در استان تحت پوشش این نهاد انقلابی که از این تعداد مددجو ۶۷ هزار نفر زن سرپرست خانوار است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شش هزار یتیم از سوی ۲۵ هزار حامی در گیلان حمایت می شوند، تصریح کرد: مردم نیکوکار در سال گذشته افزون بر ۸۸ میلیارد ریال به ایتام زیر پوشش کمیته امداد این استان مساعدت کرده اند.

مدیرکل کمیته امداد گیلان با قدردانی از همه نیکوکاران گفت: مردم نیکوکار استان با حمایت از ایتام و نیازمندان ثابت کرده اند که همواره در خدمت محرومان جامعه هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه اقدامات کمیته امداد در ایجاد عدالت اجتماعی و محرومیت‌ زدایی غیرقابل انکار است، افزود: این نهاد همواره گام های بلندی در توانمندسازی جامعه هدف برداشته است.

علیمحمدی با اشاره به خدمات پایه‌ ای و تاثیرگذار امداد در حمایت از جامعه هدف بیان داشت: توانمندی خانواده‌ ها مهمترین رکن برنامه های ابن نهاد انقلابی است.

وی یادآوری اینکه نقش ارزنده کمیته امداد در محرومیت زدایی در کشور یک نقش پایه گذار است، اظهارداشت: نظام جمهوری اسلامی در عرصه‌ های مختلف الگوهای موفقی را به انسان‌ های مشتاق جهان ارائه می‌ کند که یکی از این الگوها ، شکل‌گیری کمیته امداد است.

مدیرکل کمیته امداد استان تصریح کرد: این نهاد انقلابی مجموعه‌ ای پیوسته و منسجم است که با مدنظر قرار دادن کرامت انسانی به عمده نیازهای مادی، معنوی و روحی انسان‌ ها توجه دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی