گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۶

۱۳۰فرصت شغلی گردشگری در گیلان ایجاد می شود

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: با افتتاح پروژه های گردشگری در هفته دولت ۱۳۰ فرصت شغلی دائم و موقت در استان ایجاد می شود.

رضا علیزاده افزود: فرصت های شغلی یادشده شامل یکصد شغل دائم و ۳۰ شغل موقت است.

وی اظهار کرد: افتتاح دو هتل آپارتمان در بندر انزلی و دو مجتمع اقامتی گردشگری در لاهیجان و رودبار از مهمترین پروژه های گردشگری در هفته دولت است.

وی، هفته دولت را فرصتی مغتنم، برای انعکاس جلوه هایی از تلاش خدمتگزاران نظام و تعامل بخش خصوصی در راستای آبادانی ایران زمین خواند و ضمن تجلیل از مقام شامخ شهیدان رجایی و باهنر، اظهارکرد: هفته دولت به عنوان گفتمان وحدت بخش و آینده محور حائز اهمیت است و ارائه عملکرد دولت باید بصورت شفاف انجام شود.

علیزاده ادامه داد: رویکرد دولت یازدهم تقویت روحیه نشاط و امید در جامعه و زمینه تحقق این امر و افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به دولت است که، بیان اقدامات و عملکرد دولت به شهروندان در این راستا انجام می شود.

وی همچنین با اشاره به اهمیت فعالیت های صنایع دستی در اشتغالزایی و معرفی داشته های فرهنگی گیلان، از افتتاح دو کارگاه خراطی، دو کارگاه سفالگری و نیز افتتاح یک کارگاه دوخت لباس محلی در سطح استان درهفته دولت خبر داد.

۸۷ هتل، ۲۳ هتل آپارتمان، ۷۵ مجتمع گردشگری، ۴۷ مهمانپذیر، ۱۰۴۳خانه مسافر ، ۲۳۳ واحد پذیرایی بین راهی و سفره خانه سنتی و ۵۳ دفتر خدمات مسافرتی در گیلان فعال هستند.

در حال حاضر در تاسیسات گردشگری استان شش هزار و ۳۲ نفر شاغل هستند که از این تعداد چهار هزار و ۹۲۶ نفر مرد و یک هزار و ۱۰۶نفر را بانوان تشکیل می دهند.

دوم شهریورماه آغاز هفته دولت است.


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار