گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
نوامبر 1, 2011 کد خبر : 3987 خبر ها

فرمانده نیروی انتظامی لنگرود :

۱۴ کومه آلوده صیادی در لنگرود پاکسازی شد

۱۴ کومه آلوده صیادی در لنگرود پاکسازی شد

گیلانیان :  علیرضا زرعی‌چیان عصر امروز در جلسه نیروی انتظامی این شهرستان پاکسازی کومه‌های آلوده صیادی را از طریق گزارش‌های مردمی عنوان کرد.
وی اظهار داشت: در پی اظهار نگرانی مردم مبنی بر اینکه تعدادی از کومه‌های صیادی علاوه بر انجام صیادی غیر مجاز دکه‌های خود را به محیط آلوده و ناهنجار تبدیل کرده‌اند، موضوع به صورت دقیق مورد پیگیری ماموران عملیاتی این شهرستان قرار گرفت.
فرمانده انتظامی لنگرود با بیان اینکه انجام صید و اشغال فضای کومه‌ها غیر مجاز است، افزود: این موضوع نیز مورد پیگیری منابع طبیعی، محیط زیست، حفاظت آبزیان، شیلات و فرمانداری نیز قرار گرفت. وی ادامه داد: در این راستا در یک عملیاتی مشترک و منسجم و با کسب دستور قضایی، ۱۴ باب دکه ناهنجار و غیرمجاز تخریب شد.
زرعی‌چیان از مردم لنگرود خواست تا در صورت آگاهی از هر گونه ناهنجاری مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیس این شهرستان اطلاع دهند.وی دستگیری سارق احشام در لنگرود را از دیگر اقدام‌های پلیس این شهرستان در روز گذشته عنوان کرد و اذعان داشت: با اعلام شکایت مردمی مبنی بر به سرقت رفتن احشام در مناطق جنگلی اطاقور از توابع لنگرود، ماموران انتظامی رسیدگی به این موضوع و شناسایی سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار دادند.
این مسئول اضافه کرد: ماموران انتظامی با استفاده از شگردهای پلیسی موفق شدند متهم را در حین سلاخی دام‌های سرقتی به همراه آلات و ادوات سلاخی در منطقه جنگلی آغوزچال اطاقور شناسایی و دستگیر کنند. به گفته وی، سارق در تحقیقات پلیس به شش فقره سرقت احشام اعتراف کرد.
زرعی‌چیان خاطرنشان کرد: تحقیق در زمینه کشف سرقت‌های احتمالی در این زمینه ادامه دارد./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی