گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
اکتبر 30, 2012 کد خبر : 14227 خبر ها

جبار كوچكي نژاد نماینده رشت :

من با هرکونه واگذاری شهرهای گیلان به شدت مخالفت می کنم

من با هرکونه واگذاری شهرهای گیلان به شدت مخالفت می کنم

اختصاصی گیلانیان :مهندس جبار کوچکی نژاد ، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در واکنش به طرح رهبری املشی ، نماینده مردم رودسر و املش در خصوص واگذاری این دو شهرستان به غرب مازندران برای ایجاد استان ساحلی به خبرنگار “گیلانیان” گفت :

گاهی اوقات بعضی از همکاران ما یا بعضی از شخصیت ها مباحثی را از نگاه شخصی خودشان در خصوص جغرافیا استان گیلان یا ارتقای شهرستان ها و یا ضمیمه کردن بخشی از استان به استان دیگر مطرح می کنند که اینها بحث های قدیمی است ، منتهی گیلان یکپارچه هست و از یک توانمندی هائی در بخش های مختلف برخوردار است و هماهنگی های خوبی هم در میان تمام بخش ها وجود دارد و تا کنون ما هیچ تقاضای مردمی در خصوص جدائی از جائی و پیوستن به جای دیگری را نداشتیم .

بعضی ها با استفاده از فضای باز سیاسی طرح هائی را مطرح می کنند که ممکن است مقبولیت عامه نداشته باشد . با توجه به اینکه بخشی از توانمندی اقتصاد استان از قبیل : چای ، برنج ، فندق ، مرکبات و غیره در شرق گیلان قرار دارد که عامل پیوستگی مردم و شهرهای استان بهم می شود از این رو بعید می دانم این طرح جدائی از استان خواست مردمی باشد .

من با هرکونه تفکیک و واگذاری شهرهای استان به استان دیگر به شدت مخالفت می کنم و دلایل محکمی هم برای دفاع از یکپارچگی استان دارم و مطمئنم که مردم عزیز نیز با آن موافق خواهند بود .

اخبار مرتبط

نظرات

 • یعنی من متاسفم برای کسی که بخواد وطن و خاک خودشو تیکه تیکه کنه از نظر اندازه دومین استان کوچک کشور هستیم
  من به گیلانی بودنم افتخار میکنم و آرزو دارم که رامسر وتنکابن به گیلان برگردن

 • سلام
  من دوست دارم که هم رامسر و هم شهسوار یه روز به گیلان برگردند…
  ما هممون گیلکیم . باید یکپارچه باشیم ….
  یه نکته ای که دوست داشتم به کسانی که از شرق گیلان نظرمو میخونم بگم : مرکز استان گیلان ( رشت ) اصلا پیشرفته نیست که فکر کنید به مرکز خیلی میرسند.
  شما فقط کافیه به مراکز استانهای دیگه مسافرت کنید تا بعدا ببینید که رشت چقدر عقب موندست.البته اینو هم باید بگم که همه ی شهرهای گیلان از شرق تا غربش اون چیزی که باید باشه نیست …
  من فکر میکنم مشکل استان ما با داشتن نماینده هایی قوی که بتونند حق مردم ما رو بگیرند ( ولی ما سالیان ساله که نماینده هامون قوی نداشتیم )
  امیدوارم رامسر و شهسوار به گیلان برگردند …

 • جناب مهندس جبار کوچکی نژاد خواهش میکنیم از تفکیک استان گیلان جلوگیری گنید . زمانی زنجان و بسیاری استان های اطراف جز گیلان بودند. چرا استان های جنوبی را تفکیک نمیکنند که چهار یا پنج برابر گیلان ما وسعت دارد؟؟؟؟ دریای کاسپین که شد دریای مازندران!!
  دیگر از گیلان چیزی باقی نمانده . بفهمیییییییید

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی