گیلانیان
سه شنبه ۵ مهر ۱۴۰۱ Tuesday, 27 September , 2022
اکتبر 10, 2014 کد خبر : 30370 خبر ها

۲۲ واحد تولیدی برتر گیلان تقدیر می شوند

۲۲ واحد تولیدی برتر گیلان تقدیر می شوند

گیلانیان : مدیرکل استاندارد گیلان از تجلیل ۲۲ واحد تولیدی برتر استان به مناسبت روز جهانی استاندارد خبر داد.

محمد علی یوسفی ظهر پنجشنبه در مصاحبه با خبرنگاران افزود: واحدهای تولیدی کیفی شایسته بهترین تقدیرها هستند.

وی همچنین اظهارداشت: واحدهای تولیدی که در شرایط سخت تحریم ها و مشکلات اقتصادی خود را سرپا نگه داشته و به تولید کیفی می پردازند، شایسته بهترین و شایسته ترین تقدیرها هستند.

مدیرکل استاندارد گیلان از افتتاح سومین نمایشگاه کیفیت و استاندارد در استان اشاره کرد و گفت: امسال این نمایشگاه با مشارکت استاندارد  و شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار می شود.

وی افزود: تعداد ۸۶ واحد تولیدی و خدماتی برتر به همراه تعدادی از شرکت های بازرسی و آزمایشگاهی استان در مساحتی افزون بر  هزار و ۸۰۰ متر مربع کالاها، خدمات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.

یوسفی اذعان داشت: همزمان با نخستین روز گرامیداشت هفته استاندارد سومین نمایشگاه کیفیت و استاندارد و نخستین نمایشگاه توانمندی های واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی گیلان با حضور ۸۶ واحد تولیدی برتر استان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان آغاز به کار کرد.

وی تصریح کرد:  این نمایشگاه تا چهار روز ادامه داشته و با برگزاری مراسم روز جهانی استاندارد در محل سالن همایش نمایشگاه و معرفی واحدهای برتر استان گیلان به کار خود پایان می دهد.

مدیر کل استاندارد گیلان گفت: با آغاز هفته استاندارد و  همزمان با نخستین روز که با نام استاندارد، کودک و ایمنی نامگذاری شده است مراسمی در محل سالن همایش های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان برگزار شد.

وی افزود:  کارشناسان اداره کل استاندارد گیلان با شرکت در این مراسم که تعداد ۲۵۰ نفر از کودکان و نوجوانان گیلانی حضور داشتند در خصوص استاندارد و فوائد این مهم و نیز نکات ایمنی برای حاضران توضیحاتی ارائه دادند.

یوسفی یادآورشد: همچنین به تمامی شرکت کنندگان بسته هایی شامل اقلام ترویجی استاندارد اهدا شد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی