گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
ژوئن 30, 2018 کد خبر : 67625 خبر ها

معاون وزیر راه و شهرسازی :

۲۷بیمارستان نوین در کشور به بهره برداری می رسند

۲۷بیمارستان نوین در کشور به بهره برداری می رسند

گیلانیان : محمدجعفر علیزاده روز شنبه در بازدید از دو بیمارستان در حال ساخت لنگرود و لاهیجان در شرق گیلان افزود:با ساخت و افتتاح سه بیمارستان در شهرهای لاهیجان ، لنگرود و تالش در گیلان ۵۶۰تخت به ظرفیت تخت های بیمارستانی این استان افزوده می شود .

وی اظهارداشت: این بیمارستان ها دارای نقشه های جدید هستند و با توجه به مصوبه هیات وزیران در تجهیز این بیمارستان ها از تمام تجهیزات ساخت داخل استفاده می شود و این تجهیزات بیمارستانی در داخل کشور تولید می شوند و بطور مستقیم نیازی به واردات تجهیزات از خارج کشور وجود ندارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی در بازدید خود از بیمارستان در حال ساخت لنگرود و لاهیجان به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: بیمارستان لنگرود با پیشرفت ۸۶درصدی در دست اجراست و پروژه بیمارستان پیروز لاهیجان نیز بازدید و مشکلات کنارگذر لنگرود نیز بررسی شد .

وی ادامه داد :بیمارستان ۲۲۴تختخوانی پیروز لاهیجان شامل بخش های اتاق عمل ، اتاق زایمان ، بستری جراحی مردان ، بستری داخلی مردان ، بستری داخلی زنان ، بستری کودکان ، بستری ویژه ای. سی .یو، بخش بستری ویژه سی. سی. یو و بخش بستری ویژه پی .سی .سی. یو و بستری ویژه ان. ای. سی .یو ، بخش بستری تحت نظر و فوریتی اورژانس و بخش های دیالیز و گهواره نوزاد سالم می باشند .

وی یادآورشد:بیمارستان پیروز لاهیجان در زمینی به مساحت ۱۸هزار مترمربع زیربنا در پنج طبقه ساخته شده که تاکنون ۵۵۰میلیارد ریال هزینه صرف آن شده و از پیشرفت فیزیکی بیش از ۹۵درصد برخورداست.

وی تصریح کرد: این بیمارستان که در مرحله قابلیت بهره برداری قرارگرفته است یکی از بزرگترین و مجهزترین بیمارستان های دولتی درحال احداث در استان گیلان به شمار می رود.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تاسیسات عمومی و دولتی روز شنبه به همراه استاندار گیلان ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ، سرپرست فرمانداری و معاون عمرانی فرمانداری لاهیجان ، جمعی از مدیران استان و شهرستان های لاهیجان و لنگرود ،نمایندگان مردم لاهیجان و لنگرود در مجلس شورای اسلامی در قالب هیاتی از بخش های مختلف ساختمان های دو بیمارستان لنگرود و لاهیجان بازدید بعمل آمد.

شهرستان لاهیجان در ۴۰کیلومتری شرق مرکز استان گیلان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “