گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
سپتامبر 25, 2014 کد خبر : 30031 خبر ها

به همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش و خدمتگزار

همایش خاک سرخ در رشت برگزار شد

همایش خاک سرخ در رشت برگزار شد

گیلانیان : همایش خاک سرخ به همت جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر نو اندیش و خدمتگزار با حضور جمعی از مقامات کشوری و استانی و خانواده های شهدا و ایثارگران در سالن مجتمع خاتم الانبیا رشت برگزار شد.

دکتر نجفی ، اولین سخنران این مراسم بود که ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثار گران گفت : باید در خدمت خانواده شهدا و ایثارگران آزادگان و فرزندانشان باشیم زیرا آرامشی که امروزه در کشور حکم فرماست به پاس تلاشهای این عزیزان می باشد .

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمد رضا آشتیانی ، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و تمجید از رشادتهای هشت سال دفاع مقدس و گفت : ما امروز امنیتی که داریم مدیون این عزیزان است و اگر غزه و مردمانش فاتح می شوند و بر دشمن غلبه می کنند به علت عظمت شهدا ، وجود رهبری مخلص مقتدر و فداکار است.H-2

وی افزود : آنان می گویند ما اول با سنگ و کلوخ می جنگیدیم و توانستیم با استفاده از تجربه شما ایرانیها در هشت سال دفاع مقدس و با تجهیزات جنگی رژیم صهیونیستی را به زانو در بیاوریم

در ادامه این همایش حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی فقیهی ، معاون حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و ایثارگران با تبریک هفته دفاع مقدس گفت : بسیاری از مشکلات موجود در کشور از ناشیگریهای ما مدیران و مسئولان است.

وی افزود : لازمه امروز جامعه ما فرهنگ و جریان ایثار و شهادت است که فرزندان شهید و ایثارگران مثل نور افکنی مسیر را روشن می کنند و انتظار مقام معظم  رهبری از شاهد و ایثارگر این است که با برنامه ای هدفمند برنامه هایشان را پیش ببرند .

وی افزود حرکت جهادی کاری است که باید درست انجام شود و رمزش در روشها می باشد و اینجاست که بنیاد شهید باید به عنوان ناظر وارد صحنه شود.

 حجت الاسلام فقیهی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تشکر از جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر

نواندیش و خدمتگزار به ویژه از دبیر این جمعیت گفت : بخشی از معوقات ایثارگران پرداخت شده است .

روز گذشته حسین اسماعیلی دبیرکل فرزندان شاهد ایثارگر نواندیش و خدمتگزار در نشست خبری با اصحاب رسانه به تاریخچه ، برنامه ها و اهداف این جمعیت پرداخت و افزود : اگر ما بخواهیم امروز در رفع مشکلات جامعه و تحقق چشم انداز کشور موفق شویم الگوی ما باید دفاع مقدس و فرهنگ جهادی باشد .

وی همچنین اضافه کرد : مسئله مهم این ایام موضوع مذاکرات هسته ای و گروه های تکفیری است که برخی از کشورهای اسلامی با آن درگیرند و مردم غرب باید بدانند که مردم ما دشمن شناسند و دارای بصیرت اجتماعی و فرهنگی بالایی هستند و حق و باطل را تشخیص می دهند و فرزندان شاهد و ایثارگر هم تحت منویات مقام معظم رهبری از مذاکرات هسته ای حمایت می کنن.

گفتنی است نمایشگاهی از دستاوردهای فرهنگی ، علمی ، پژوهشی و رسانه ای فرزندان شاهد و ایثارگر شامل عکس های شهدای دفاع مقدس ، پوستر ، کتاب و… در مجمتمع فرهنگی خاتم الانبیا به مدت دو روز دایر است و بازدید برای عموم آزاد است .

H-3

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی