گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
می 10, 2016 کد خبر : 48593 خبر ها

موسسه نیکوکاری ابرار در گیلان تشکیل می شود

موسسه نیکوکاری ابرار در گیلان تشکیل می شود

گیلانیان : علی اصغر خامنوی خیابانی ، مدیر کل موسسه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق ایران و رئیس اتاق بازرگانی گیلان با نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار که با هدف جلب حمایت نماینده ولی فقیه در گیلان در جهت تشکیل موسسه نیکوکاری ابرار در گیلان صورت گرفت ، مدیر کل موسسه اهداف این نهاد  خیریه را حمایت استعداد های تحصیلی بی بضاعت در سطح مدارس و دانشگاه ، اشتغال و کار آفرینی ، کمک به حوادث دیدگان حوادث غیر مترقبه و مشارکت در احداث مدارس و مساجد و … اعلام نمود .

نماینده ولی فقیه ضمن استقبال از این امر خدا پسندانه اعلام کرد : ما ملجأ و پناه مردم هستیم که به وقت گرفتاری به ما پناه می آورند و ما نیز حسب وظیفه و در حد توان امکان کمک به این قبیل افراد را فراهم می کنیم .

وی افزود کمک به ایتام و ذی القربی ، در راه ماندگان و غیره از مصادیق قرآنی است که بعنوان یک مسلمان موظف به حمایت از این اقشار آسیب پذیر هستیم .

آیت الله قربانی ادامه داد : درست است که کمیته امداد و بهزیستی افراد نیازمند را تحت پوشش می گیرند ولی بجهت کثرت عائله این نهاد و اداره بوقت گرفتاری کمک هایشان نمی تواند مشکل گشا باشد از این رو مردم به ما پناه می آورند .

وی در ابراز امیدواری کرد موسسه نیکوکاری ابرار در راستای اهداف برشمرده اش قدم بردارد .

در پایان این دیدار حضرت آیت الله قربانی بعنوان اولین نفر عضویت این موسسه در حمایت از استعداد تحصیلی نیازمندان را پذیرفتند .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد