یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ Sunday, 24 June , 2018
دی ۱۹, ۱۳۹۵ کد خبر : 55749 خبر ها

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان :

۷۴ درصد اصحاب رسانه گیلان عضو بسیج رسانه هستند

۷۴ درصد اصحاب رسانه گیلان عضو بسیج رسانه هستند

گیلانیان : جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این استان پس از تهران بیشنرین رسانه را دارد گفت: ۷۴ درصد از اصحاب رسانه گیلان ‌عضو بسیج رسانه هستند.

سردار مهدی کاظمی‌پور ظهر امروز در دیدار بسیح رسانه استان با آیت‌الله زین‌العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه ماهیت انقلاب، اسلام اصیل است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی الهام گرفته از امامان معصوم (ع) در راستای ترویج آرمان‌های امام(ره) است.

وی، تشکیل بسیج رسانه را به منظور بصیرت‌افزایی در جامعه عنوان کرد و افزود: بسیج رسانه سپاه قدس گیلان ماموریت جذب، آموزش و سازماندهی رسانه‌های وفادار به انقلاب اسلامی و مجاهدت داوطلبانه آنها به منظور کارآمدسازی جبهه رسانه‌ای انقلاب اسلامی در جنگ نرم را به‌عهده دارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه روزانه پنج میلیون مطلب توسط رسانه‌های استکباری به منظور ضربه زدن به انقلاب اسلامی منتشر می‌شود، تصریح کرد: از هشت ماه قبل از فتنه سال ۸۸ رسانه‌های معاند مدیریت رسانه‌ای به منظور مقابله با نظام اسلامی را به‌عهده داشتند.

کاظمی‌پور، خواستار ارتقای سواد رسانه‌ای در جامعه برای احقاق حق در مقابل باطل شد و بیان کرد: در فضای غبارآلود در حال مبارزه با جنگ نرم استکبار جهانی هستیم.

وی به عضویت ۷۴ درصد از اصحاب رسانه استان ‌در بسیج رسانه گیلان اشاره کرد و گفت: گیلان پس از تهران دارای بیشترین رسانه در کشور بوده و با توجه به سابقه فرهنگی استان، دوره‌های آموزشی حرفه‌ای خبرنویسی در گیلان برگزار شده است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان از راه‌اندازی کانون بسیج رسانه در نواحی و شهرستان‌های گیلان خبر داد و یادآور شد: تاکنون جلسه‌هایی در راستای امر مذکور در سه شهرستان برگزار شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش