گیلانیان
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 6 February , 2023
ژانویه 16, 2014 کد خبر : 23807 خبر ها

نماینده مردم رودبار در مجلس:

۸۰ درصد زیتون رودبار بر اثر آفت مگس از بین رفت

۸۰ درصد زیتون رودبار بر اثر آفت مگس از بین رفت

گیلانیان : عطاءالله حکیمی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار رودبار با اشاره به اینکه جابجایی مدیران در دولت‌ها امری بدیهی است، تصریح کرد: فرماندار جدیدی که برای این شهرستان انتخاب شده فردی توانا در حوزه بودجه و برنامه است.

وی با بیان اینکه یکی از متخصصین استان برای شهرستان رودبار انتخاب شده است، تاکید کرد: فرماندار جدید محاسبات و برنامه بودجه استان را در مدت‌های زیادی در دست داشته است.

حکیمی، شهرستان رودبار را یکی از منطقه‌های محروم استان دانست و گفت: انشا الله با اتحاد و همدلی خوبی که بین مسئولین وجود دارد، این شهرستان از محرومیت خارج شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این شهرستان با یک هزار و ۲۵۰ کیلومتر راه بزرگترین شهرستان استان گیلان است، تصریح کرد: یکی از شاخصه‌های توسعه بر اساس تعداد جمعیت است که ما همیشه در این بخش متضرر شده‌ایم.

وی افزود: میانگین گازرسانی به استان ۵۲ درصد است در حالی که این میانگین برای رودبار ۲۹ درصد بوده است.

حکیمی با تاکید بر مشکلات بخش صنعت رودبار، خاطرنشان کرد: با گذشت بیش از ۱۰ بلاتکلیفی درباره مشکلات کاشی گیلانا، هنوز به جایی نرسیده‌ایم.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، آفت مگس در اراضی زیتون رودبار را سم مهلکی دانست که ۸۰ درصد زیتون شهرستان را نابود کرده است.

وی با انتقاد از مکان‌بندی عوارضی در شهرستان رودبار، بیان کرد: این عوارضی در امام زاده هاشم قرار دارد در حالی که مردم رودبار باید برای رفتن به مرکز استان عوارض پرداخت می‌کنند.

حکیمی با اشاره به رتبه دوم دامپروری رودبار در استان، اذعان کرد: توجه مسئولان به بخش کشاورزی شهرستان باید بیش از گذشته ادامه داشته باشد./منبع : شبستان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی