گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
فوریه 10, 2014 کد خبر : 24657 خبر ها

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان:

۸۰ میلیارد تومان میزان خسارت اولیه برف سالجاری است

۸۰ میلیارد تومان میزان خسارت اولیه برف سالجاری است

گیلانیان : مهندس علیرضا شعبان نژاد گفت: میزان اولیه خسارت احتمالی به بخش کشاورزی ۸۰ میلیارد تومان محاسبه شده است ولی با بسیج همگانی همکاران سازمان در شهرستان ها به عنوان حافظان منافع مردم و حامیان دولتی تا روزهای آتی میزان خسارت کامل مشخص خواهد شد.

وی با سپاسگزاری از همراهی رسانه های گروهی استان در انعکاس مطالبات به حق مردم اظهار کرد: میزان بارش برف در استان گیلان در بعضی از مناطق به ۳ متر هم رسیده بود و این میزان بارش قطعا خسارت های زیادی در فضای باز ایجاد کرده است و با توجه به فضای کار در بخش کشاورزی در فضای آزاد برآورد خسارت باید با دقت و با بحث کارشناسی صورت پذیرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی از طرح تجهیز و توسعه ۵۵ هزار هکتار از اراضی این استان در سال ۹۳ خبر داد و گفت: با طرح قراردادی به صورت فاینانس در سال آتی، ۵۵ هزار هکتار از اراضی گیلان تجهیز و نوسازی می شوند که این طرح با ۳ سال مطالعه و زمان بندی اجرایی یک ساله عملیاتی خواهد شد.

مهندس شعبان نژاد با اشاره به جایگاه روابط عمومی و نقش ارتباطات در دنیای شیشه ای امروز، تعامل ارتباطی و اطلاع رسانی را مهمترین ویژگی روابط عمومی ذکر کرد و گفت: گستردگی کار سازمان در استان گیلان نیازمند ارائه خدمات مناسب به مردم و پاسخگویی در خور شان این مردم است. آرمان ما برای رسیدن به این قوت ایجاد توانمندی هایی است که از مراجعات مکرر به سازمان جلوگیری کند و از طریق فضای ساختاری الکترونیک و نو بتوانیم پاسخگوی رفع ضروریات مراجعان باشیم.

در ادامه مهندس رضا آریایی مدیر دفتر ریاست سازمان جهاد کشاورزی نیز با تبریک ایام الله دهه فجر و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان به خدمات ارزنده ۳۱ ساله مرتضی نجاتی مدیر روابط عمومی سابق اشاره کرد و از توانمندی رضا مودب شعار در تصدی مدیریت جدید روابط عمومی سازمان مطالبی ارائه کرد.

در این مراسم مهندس رضا مهاجری نیز به سمت امور شهرستانها و مجلس سازمان جهاد کشاورزی معرفی شد و با لوح تقدیری از زحمات مرتضی نجاتی تشکر و رضا مودب شعار به سمت مدیر جدید روابط عمومی منصوب شد./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی