گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
جولای 27, 2011 کد خبر : 1872 خبر ها

بر اساس اطلاعیه اداره كل حج و زيارت گيلان

ثبت نام متقاضیان تشرف به عتبات تا ۸ مرداد ادامه دارد

ثبت نام متقاضیان تشرف به عتبات تا ۸ مرداد ادامه دارد

اداره کل حج و زیارت گیلان با صدور اطلاعیه‌ای از مشتاقان سفر به عتبات عالیات از تاریخ ۱۱ شهریور لغایت ۵ آبان ۱۳۹۰ خواست در مرحله جدید پیش ثبت نام شرکت نمایند.
به گزارش “گیلانیان” به نقل از روابط عمومی اداره کل حج و زیارت گیلان، مشتاقان تشرف می‌توانند با ورود به سامانه پیش ثبت نام عتبات به نشانی اینترنتی www.atabat.haj.ir مراجعه و اقدام نمایند.
این اطلاعیه می‌افزاید: به مانند دوره‌های قبلی، در این دوره نیز متقاضیان تشرف قبل از ثبت نام در گروه‌ها در سامانه پیش ثبت نام عتبات نام‌نویسی و کد رهگیری دریافت می‌نمایند.
در این اطلاعیه تأکید شده است: آن دسته از متقاضیان تشرف که دسترسی به اینترنت ندارند می‌توانند با مراجعه به یکی از دفاتر زیارتی مجاز استان که از سازمان حج و زیارت مجوز دریافت نموده‌اند اقدام نمایند.
همچنین در اطلاعیه یاد شده، شروع پیش ثبت نام از ساعت ۸ صبح روز شنبه مورخ ۱ مرداد لغایت ساعت ۲۴ روز شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۰ اعلام شده است.
مدیرکل حج و زیارت گیلان نیز در این‌خصوص اظهار داشت: زائران برای تشرف به کربلای معلی و سوریه تنها به دفاتر مجاز زیارتی مراجعه نمایند. حسن یگانه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا تأکید کرد: دفاتر غیرمجاز هیچ ضمانتی برای امنیت، بیمه و ارائه خدمات ندارند. وی تصریح کرد: وضعیت دفاتر غیرمجاز از سوی این اداره کل در حال پیگیری است و تاکنون دو دفتر غیرمجاز تعطیل و وضعیت یک دفتر به صورت تعلیق شش ماهه درآمده است.
وی گفت: همچنین سه واسطه در این حوزه به پرداخت جرائم نقدی محکوم شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی