گیلانیان
شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 25 March , 2023
مارس 18, 2014 کد خبر : 25738 خبر ها

آمادگی ۴۰۰ پرسنل تیم فوریت‌های پزشکی گیلان در نوروز ۹۳

آمادگی ۴۰۰ پرسنل تیم فوریت‌های پزشکی گیلان در نوروز ۹۳

گیلانیان : رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از آمادگی کامل ۴۰۰ پرسنل تیم فوریت‌های پزشکی در تعطیلات نوروز ۹۳ برای ارائه خدمات پزشکی به مسافران نوروزی خبر داد و گفت: ۵۳ پایگاه امداد پزشکی ثابت شهری و جاده‌ای در گیلان فعال است.

پروفسور انوش برزیگر با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان مرکز فوریت‌های پزشکی گیلان، اظهار کرد: کارکنان فوریت‌های پزشکی استان در تمام ایام سال به ویژه در ایام تعطیلات نوروزی به دور از خانواده‌های خود تمام تلاش خود را در راستای خدمات‌رسانی به مردم بکار می‌گیرند.

وی با بیان اینکه زحمات تیم فوریت‌های پزشکی در تمام ساعات شبانه‌روزی قابل تحسین است، افزود: تلاش خداپسندانه این افراد در خدمات‌رسانی به مردم در نزد خداوند متعال از ارج معنوی بالایی برخوردار است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به آمادگی کامل تیم فوریت‌های پزشکی گیلان در ایام تعطیلات سال جدید تصریح کرد: با توجه به آغاز سال جدید و تعطیلات نوروزی، آمادگی تمامی سازمان‌های امدادی و نظارتی از جمله اورژانس ۱۱۵ و فوریت‌های پزشکی، از اهمیت خاصی برخوردار است که برای مانور اعلام آمادگی فوریت‌های پزشکی برگزار شد.

برزیگر با تاکید بر اینکه مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه گیلان آمادگی کامل برای امداد و کمک‌های درمانی به بیماران و مصدومین حوادث جاده‌ای و شهری را دارد خاطرنشان کرد: از ۲۶ اسفند تا ۱۷ فروردین، بیش از ۴۰۰ پرسنل فوریت‌های پزشکی شامل پزشک، پرستار و تکنسین فوریت‌های پزشکی در ۵۳ پایگاه ثابت شهری و جاده‌ای و یک پایگاه ویژه در فرودگاه سردارجنگل رشت آماده ارائه خدمات به مسافران و میهمانان نوروزی است.

اخبار مرتبط

نظرات

  • با درود فراوان به رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان!
    در بیمارستان (پور سینا) یکی از قدیمی ترین و معروف ترین بیمارستانهای رشت! دکترانی متخصص و کاردان و دلسوز، حتی معروف در دنیا، مشغول خدمت به مردم گیلان همیشه زیبایمان هستند! مدیران و مسئولان گیلان تشریف ببرید و ببینید آیا این بیمارستان با در و پنجره و دیوار و زمین کنده کنده و ویران شده که انسان همواره بایستی پایین را نگه کند تا زمین نخورد و دست و پایش نشکند!!! با برانکادهای عهد بوق! در شان و شخصیت چنین دکتران و پرستاران بزرگ و دلسوز و مردم با فرهنگ گیلان است؟!!! شما را قسمتان می دهم کاری کنید که هم خدا و هم خلق خدا راضی باشند! و هم خودتان بتوانید با وجدانی راحت سر بر بالین و در خواب نوشین فرو روید! مگر تعمیر و ترمیم یک بیمارستان معروف چقدر هزینه بر می دارد که از همه چیز واجب تر است؟!!!

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی