گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
آوریل 9, 2012 کد خبر : 8062 خبر ها

گپ

آن روی سکه زندگی بازیگران

آن روی سکه زندگی بازیگران

 گیلانیان : «رامبد جوان» قرار است به زندگی خصوصی بازیگران سرک بکشد و آن را برای بینندگان به تصویر بکشد.

«گپ» عنوان این مجموعه تلویزیونی است که تصویربرداری آن به سفارش شبکه آی‌فیلم در حال انجام و قرار است در قالبی مستند زندگی خصوصی بازیگران را به نمایش بگذارد و آن روی سکه زندگی آنها را به بینندگان نشان دهد. زندگی خصوصی افراد در میان مردم همیشه در هاله‌ای از رمز و راز است.

به همین دلیل جذاب به نظر می‌آید. خصوصا اگر این افراد از جامعه هنرمندان و بالاخص بازیگران باشند. آنها به واسطه ویژگی‌های منحصر به فرد خود و این ‌که در میان مردم شهرت بیشتری دارند از محبوبیت بیشتری نیز برخوردارند.

بازیگران، بخشی از هویت و فرهنگ یک ملت را حمل می‌کنند و به نوعی با زندگی روزمره همه مردم پیوند خورده‌اند. بیشتر آنها نقش‌های دلپذیری را بازی می‌کنند.

دلپذیر برای کسانی که رویاهایشان را در لابه‌لای بازی‌های رنگ و وارنگ چهره‌های محبوب خود در صفحه تلویزیون و سینما جستجو می‌کنند.

فقیری که می‌تواند در چشم به هم زدنی به صفحه جادویی مقابلش خیره شود و برای دقایقی هم که شده به دنیای فیلم و خانه مجلل بازیگری که او را به رویایش می‌رساند، پرت شود.

او برای چند لحظه مزه شیرین ثروتمند شدن را می‌چشد. دختری که زندگی‌اش را باخته است و برای به دست آوردن آرامشی کاذب خودش را جای بازیگر رویاهایش می‌گذارد و زندگی زیبایی را از سر می‌گیرد…. بازیگران خوشبختانه یا متاسفانه پیام‌آوران رویا‌های زندگی خیالی خیلی از ما هستند.

آنها کم‌کم به شخصیت‌هایی تبدیل می‌شوند که فکر می‌کنیم زندگی عجیبی دارند و همین حس هم زندگی خصوصی آنها را برای ما جذاب و دیدنی می‌کند.

فکر می‌کنیم زندگی آنها تجسم رویاهای ماست و از زمین تا آسمان با زندگی ما فرق دارد! اما آیا واقعا چنین است؟ رامبد جوان دست روی موضوع جالبی گذاشته و می‌خواهد سفری داشته باشد به پشت‌صحنه زندگی شخصیت‌های خیالی ما. بنابراین می‌توان منتظر برنامه‌ای دیدنی از تلویزیون بود.

مهراوه فردوسی

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی