گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
آوریل 29, 2012 کد خبر : 8450 دسته‌بندی نشده

خطاب یک گیلانی به نمایندگان استان

آیا نمی دانید ۱۳ نماینده چقدر قدرت دارند ؟!

آیا نمی دانید ۱۳ نماینده چقدر قدرت دارند ؟!

اختصاصی گیلانیان : از بدو تولد وبگاه حامیان پیشرفت و توسعه گیلان ، همراهی و اظهار نظر های شما بازدیدکنندگان محترم ، باعث دلگرمی ” گیلانیان ”  به ادامه مسیر پیش روی شده است.  گاه نظرات دریافتی این وبگاه ، از جنس نظرات توهین آمیز با نام های مستعار حتی دوشان خود نویسندگانش هم نیست رویه نقد و نقادی را بر نمی تابند و نویسندگانشان تنها عرض خود می برند و زحمت ما می دارند ! و صد البته عموم نظرات نیز از زاویه نگاه کارشناسانه و دلسوزانه برخوردار است  که جای سپاس فراوان دارد

به دلیل جامعیت این گروه از نظرات نمونه ای از این دست را ضمن تشکر از نویسنده محترمش به قلم ” محمد راشدی ” در ذیل می خوانید.

با سلام .

بنده آقای لطفی را ندیده ام اما ارادتم به ایشان زیاد است زیرا با راه اندازی سایت گیلانیان به صدای رسای گیلانیان تبدبل شده است .

آقای لطفی عزیز! نمایندگان گیلان دغدغه توسعه دارند اما نمی دانند که چه بکنند؟ آنها نمی دانند ۱۳ نماینده چقدر قدرت دارد و چه معجزه ای می کنداین قدرت!آنها نمی دانند که باید یک صدا باشند و ترجیح می دهند که همیشه خود را و دیگری را دور بزنند! آنها فقط نزدیک را می بینندنه دور را ! آنها دلخوشند که به تلفن ها پاسخ می دهند و یا به وعده ای راضی می شوند! آنها نه از وضع بیکاری استان و نه از عقب ماندگی استان و نه از نابودی بخش کشاورزی و تولید استان و نه از مدیریت شهری و توسعه روستایی و نه از ظلم بانک ها و نه از گسیختگی پیوند خانواده ها و نه از آسیب های اجتماعی هیچ نمی گویند.

آنها نمی دانند که بزرگترین تجارت گیلانیان ” توتو ” است ! یکی باید به این نمایندگان محترم بگوید که این ها را ببینند و درست هم ببینند ! معامله اگر می کنند هم درست بکنند !شاید تعمدی است که برخی در دولت که خیلی گیلان را دوست دارند علاقمندند گیلان ضمیمه مازندران شود؟! یک روز سردار ” س ” یک روز “ش” که شورای محترم نگهبان انتخاباتش را در رامسر و تنکابن باطل می کند باید به گیلان بیایند تا از این که بیکار نباشند در گیلان پست بگیرند !

وقتی صدای نماینده محترم ولی فقیه شنیده نمی شود وقتی نماینگان ما همدیگر را دور می زنند وقتی بیش از ۶۵% مدیران استان غیر بومی هستند و کسی دم نمی زند ما این مسیر را خواهیم پیمود و کلام حضرت آیت الله قربانی محقق می شود که گیلان ویران می شود ؟!

اخبار مرتبط

نظرات

 • سلام.من از جناب راشدی که به یک موضوع مهم یعنی نمایندگان و نقش مهم آن عنایت داشتند؛ تشکر میکنم.انصافا” جمع ۱۳ نماینده استان قدرت بالایی است که متاسفانه ظرفیت آن هنوز برای خود نمایندگان و منتخبین آتی مشخص نگردیده است. من معتقدم نمایندگان فعلی با دراختیار داشتن اهرم قوی نظارت؛ بنوعی مقصر تمام اشکالات و گرفتاریهای مدیریتی استان نیز هستند. لذا بر مردم فرض است تا انسان قوی،امین و شجاع را انتخاب نماید تا از اهرم قوی نظارت بتواند به توانایی و اقتدار همراه با سلامت استفاده بجا نماید. و از منتخبین مردم در دوره جدید مجلس می خواهیم که با شایستگی از این اهرم قانونی استفاده بجا نمایند و در اولین اقدام بطور منسجم به مسایل اساسی استان از جمله مدیریت ارشد و برنامه های بنیادی بپردازند.بی تردید رای مردم حلالشان خواهد بود در غیر اینصورت قطعا” دامنگیرشان میشود

 • بنده نظرات نویسنده را قبول دارم اما در مورد بیت آیت الله قربانی و مجتمع آدینه و ارتباط بعضی از اعضای متخلف شورا با بیت ایشان پرسش دارم. بهتر نیست آیت الله قربانی پاسخگوی ابهاماتی که ذهن مردم گیلان را پریشان نموده ، باشند ؟

 • سعید عزیز !
  جنابعالی می توانید سوالات مستند خود را برای گیلانیان ارسال بفرمایید ، تأکید می شود سوالات مستند نه بر اساس گفته ها و شنیده ها … ، مطمئن باشید تلاش خواهد شد پاسخ سؤالات شما بعد از انتخابات دریافت و برای اطلاع عموم منتشر شود .

 • بعد از مدت ها و شاید برای اولین و آنهم با اجماع اعضای شورای شهر یک شهردار متخصص و تحصیل کرده مرتبط با امور شهری انتخاب کردند لطفا گزارش پیگیری چیزی منتشر کنید که کجا رسید؟ دکتر ثابت قدم چرا رسما شهردار نمیشود؟ وزارت کشور وقت نکرده حکم صادر کند؟ از داخل استان پیگیری نمیشود؟ کارشکنی میشود؟ واقعا چرا رشت نباید شهردار داشته باشد؟ این سوالات در ذهن خیلی ها هست و هیچ رسانه نپرداخته این مسئله

  ممنون

 • واقعا جالب است که هیچ کس پیگیر عدم صدور حکم و شروع به کار شهردار نیست. ظاهرا نبود مسئول رده بالا در شهرداری رشت کار سایر دوستان را راحت تر کرده؟ نمی دانم ولی ظاهرا مطبوعات هم هیچ واکنشی ندارند. معلوم نیست که در استان چه می گذرد.

  به هر حال امیدوارم چنانچه دکتر ثابت قدم منتصب گردیدند، زمینه ورود مدیران کارآمد و ارشد بومی را به شهر رشت تحقق ببخشند که رشت هر چه ضربه خورده و می خورد از نیروهای غیر بومی خورده است و هرگاه که شهردار یا استاندار رشتی یا حداقل گیلانی بوده حداقل یک رشد و حرکتی انجام شده است.

  امیدواریم با تحرک بیشتر مطبوعات و سایت های اطلاع رسانی استان، مشکلات ناشی از تاخیر تصدی پست های حساس استانی و شهری، بخصوص در کلانشهر رشت بزودی مرتفع گردد

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی