گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
ژانویه 16, 2012 کد خبر : 5914 خبر ها

خبری برای خوره های فناوری :

آی‌ پد ۳ ، تا ۳ماه دیگر به بازار می‌آید

آی‌ پد ۳ ، تا ۳ماه دیگر به بازار می‌آید

آی‌پد ۳ که فروش آن تا ۳ماه دیگر قطعی شده قرار است یک پردازنده ۴هسته‌ای داشته باشد
گیلانیان : به نوشته Cnet، گروه خبری بلومبرگ بر اساس گفته‌های شرکای تولیدی اپل در آسیا اعلام کرد که این کمپانی قصد دارد آی‌پد ۳ را تا ۳ ماهه اول سال جاری میلادی روانه بازار کند و خبر دیگر این که این آی‌پد جدید قرار است با یک پردازنده ۴ هسته ای کار کند. انتظار می‌رود که آی‌پد ۳ پول سازترین تولید اپل در سال جاری باشد.
در گزارش بلومبرگ همچنین آمده است که انتظار می رود حجم تولیدات این کارخانه در ماه فوریه افزایش یابد.
اگر بلومبرگ درست حدس زده باشد، احتمالا اپل شاهد کاهش سرعت فروش آی‌پد ۲ نیز خواهد بود. البته همین الان هم آی‌پد ۲ با وجود کیندل فایر آمازون ضربه خورده است. گمانه زنی‌ها حاکی از این است که اپل آی‌پد دو را با استراتژی فروش چند قیمتی حفظ خواهد کرد.
پایپر جفری تحلیلگر Gene Munster گفت: مدل احتمالی این است که آی‌پد ۳ به راحتی جای آی‌پد ۲ را می‌گیرد البته اگر اپل، آی‌پدها را با قیمت‌های متفاوت عرضه کند احتمالا فروشی بیش از تخمین‌های ما خواهد داشت. برآوردهای فعلی ما رشد ۱۱ درصدی فروش آی‌پد با افزایش قیمت ۳۰ درصدی است.
کریگ ایروین، تحلیگر ارواق بهادار موسسه Wedbush هم در یادداشت تحقیقاتی دیگری گفته است که احتمالا نقطه قوت و مزیت آی‌پد ۳ باتری آن خواهد بود. تامین کنندگان معروف باتری مثل Simplo،Dynapack و Polymore احتمالا در این میان سود خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی