گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
جولای 29, 2012 کد خبر : 11178 خبر ها

به مناسبت روز خبرنگار

از ۵۰۰ خبرنگار گیلان تجلیل می‌شود

از ۵۰۰ خبرنگار گیلان تجلیل می‌شود

گیلانیان :حمید حاذق‌نیکرو در آستانه روز خبرنگار و برنامه‌های پیش‌بینی شده مناسبت این روز در گیلان اظهار کرد: خبرنگار رسالت مهم پیام‌رسانی در عرصه‌های مختلف حیات بشری را دارد. وی افزود: رسالت عظیم پیام رسانی اسوه زنان عالم، حضرت زینب کبری (س) در نهضت عاشورا از مقوله پیام رسانی در عرصه زنده نگاه داشتن اسلام ناب قابل تأمل است.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حضور خبرنگاران و تبدیل آنها به خون نگاران در نبردهای حق و باطل از جمله دفاع مقدس را از جمله حماسه‌آفرینی این قشر پرتلاش دانست و تصریح کرد: اکنون نیز در صحنه‌های نبرد نرم خبرنگاران هستند که در این عرصه باید بدرخشند و حماسه‌آفرین شوند.وی خاطرنشان کرد: انتظار نظام مقدس جمهوری اسلامی از ارباب رسانه و خبرنگاران در مقطع حساس کنونی، حضور هوشمندانه و هدفمند است.

به گفته حاذق‌نیکرو، خبرنگار باید با در نظر گرفتن منافع ملی وارد صحنه نبرد و مبارزه نرم با جبهه استکباری در حوزه‌های اقتصادی و فرهنگی شود و رسالت الهی خود را به منصه ظهور برساند.وی درباره برنامه‌های نکوداشت روز خبرنگار اذعان کرد: به مناسبت پاسداشت روز خبرنگار و این قشر شریف و بیدار و خادم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری استانداری، خانه مطبوعات گیلان و دیگر دستگاه‌های دولتی در آستانه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار برنامه‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کند.

این مسئول افزود: در این برنامه توجه ویژه به جایگاه خبرنگار داده می‌شود و از ۵۰۰ خبرنگار گیلانی تجلیل به عمل می‌آید. وی، از دیگر برنامه‌های این مراسم را تجلیل از خانواده خبرنگاران شهید، خبرنگاران پیشکسوت، خانواده خبرنگاران متوفی، تجلیل از مدیران سایت‌های خبری تحلیلی گیلان و… به همراه صرف افطار و شام عنوان کرد.

منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی