گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
ژوئن 29, 2011 کد خبر : 1576 خبر ها

استعفای فرماندار تالش برای شرکت در انتخابات

استعفای فرماندار تالش برای شرکت در انتخابات

خلیل بهروزی‌فر که در دولت نهم و دهم فرماندار تالش بود، ظهر دیروز تقاضای بازنشستگی وی برای حضور در انتخابات مجلس نهم مورد موافقت مراجع ذی‌ربط قرار گرفت و به طور رسمی بازنشسته می‌شود و در ساعات آینده استعفای رسمی وی از سمت فرمانداری تالش تقدیم استاندار گیلان می‌شود.

به گزارش شمال نیوز به نقل از فارس ، بهروزی‌فر که عضو رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است با دعوت گروه‌های مردمی، شورای اصولگرایان گیلان و جمعی از رزمندگان، دانشجویان، متخصصان و اقشار مختلف مردم شهرستان‌های فومن و شفت از دو ماه پیش درخواست بازنشستگی خود را تقدیم سلسله مراتب فرماندهی سپاه کرد و به درجه بازنشستگی نایل آمد.

خلیل بهروزی‌فر گفت: با توجه به کاندیدا شدن بنده برای حضور در انتخابات مجلس بر اساس قانون باید از سمت فرمانداری این شهرستان استعفا می‌کردم.

وی گفت: از مردم شهیدپرور تالش و به‌ویژه خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، امام جمعه نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس و مسئولان اداره‌ها و نهادهای این شهرستان که در مدت تصدی مسئولیت فرمانداری تالش با بنده همکاری و پشتیبانی داشتند، تشکر می‌کنم و امیدوارم بتوانم روزی پاسخ محبت‌های این مردم را با حضور در جایگاه قانون‌گذاری و تصمیم‌سازی برای قوانین حمایتی از بخش کشاورزی و صنعت گیلان که دغدغه تمام مردم این استان است، بدهم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی