گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
آگوست 21, 2012 کد خبر : 11776 خبر ها

معاون امور حقوقی و مجلس و نماینده تام الاختیار وزیر نفت :

اعتبار اولیه برای تملک پروژه سایت نفتی سردار جنگل رودسر تامین شد

اعتبار اولیه برای تملک پروژه سایت نفتی سردار جنگل رودسر تامین شد

گیلانیان : معاون امور حقوقی و مجلس و نماینده تام الاختیار وزیر نفت در پروژه سایت نفتی سردار جنگل رودسر از تامین اعتبار اولیه برای تملک و محصور کردن حدود ۳۰۰ هکتار از اراضی محدوده اجرای این طرح خبر داد.

‘شجاع الدین بازرگانی’ عصر روز سه شنبه در جریان بازدید از پروژه سردار جنگل رودسر در شرق استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اعتبار اولیه تملک این سایت را ۱۵۰ میلیارد ریال اعلام کرد که از سوی این وزارتخانه تامین شده است.  وی با بیان اینکه اجرای این پروژه بزودی آغاز خواهد شد، افزود: با اجرای این پروژه بزرگ برای بیش از یکصد هزار نفر در گیلان شغل ایجاد می شود.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر نفت با اشاره به اینکه این سایت در منطقه ساحلی رودسر در زمینی به مساحت ۳۰۰ هکتار اجرا می شود، از خرید زمین در محدوده این طرح خبر داد.

به گفته بازرگانی؛ اجرای احداث میدان گازی شمال کشور در شهرستان رودسر تاثیر بسزایی در توسعه اقتصادی و صنعتی استان گیلان خواهد داشت.

معاون امور حقوقی و مجلس وزیر نفت روز سه شنبه در راستای اجرای پروژه بزرگ سایت نفتی سردار جنگل در بحث تملک اراضی محدوده سایت به رودسر سفر کرد.

کلنگ آغاز ساخت سایت پشتیبانی میدان گازی سردارجنگل رودسر در ۱۸۸ کیلومتری شرق رشت مرکز استان گیلان در دی ماه سال گذشته با حضور رستم قاسمی وزیر نفت به زمین زده شد.

طبق برآوردهای اولیه؛ حجم گاز این حوزه ۵۰ میلیارد فوت مکعب است که با مصرف ۱۰ سال کشور برابری می‌کند/ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی