گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
مارس 3, 2014 کد خبر : 25244 خبر ها

اعتراض بازرسان خانه مطبوعات به انتخابات مخدوش خانه

اعتراض بازرسان خانه مطبوعات به انتخابات مخدوش خانه

اختصاصی گیلانیان : دو تن از بازرسان خانه مطبوعات طی یک نامه ای به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان که رونوشت آن را برای اداره ثبت اسناد و املاک (بخش ثبت شرکت ها) ، هیئت مدیره خانه و اعضای و نشریات محلی ارسال نموده اند به انتخابات مغایر با اساسنامه خانه مطبوعات اعتراض کردند .

اعتراضیه بازرسان خانه مطبوعات در دو صفحه و ۵ بند مستند و بندهای اساسنامه هست که دلایل مخدوش بودن انتخابات را تشریح نموده است .

از سوی دیگر بر پایه اطلاعات موثق جمعی از خبرنگاران نیز در حال تهیه طومار اعتراضی مبنی بر مخدوش بودن انتخابات خانه مطبوعات هستند .

112

 

013

اخبار مرتبط

نظرات

  • منم یه خبرنگارم که از جریاناتی که اون روز دیدم ناراحت شدم ولی کاری از دستم برنمی اومد. ولی از روش کار سایت گیلانیان خیلی خوشم اومد. چون دیدم که بی طرفانه و با استدلال محکم صحبت می کنین. اینو هم بگم که دیدن اعتراض رسمی بازرسان خانه مطبوعات گیلان منو به وجود آدمای سالم در این تشکل قدری امیدوار کرد. حالا دیگه نوبت به اداره کل ارشاد گیلان و اداره ثبت اسناد رشت می رسه که هر چه سریعتر انتخابات انجام شده رو باطل کنن و رسما به اطلاع مردم برسونن. البته منم پیشنهادی دارم و اون اینه اول انتخابات مخدوش فعلی باطل بشه و دوم همه ی اعضای هیئت مدیره قبلی و اینایی که الان با زدوبند رأی آوردن از شرکت در تجدید انتخابان که احتمالا در بهار سال ۹۳ باید صورت بگیره از کاندیدا شدن مجدد، محروم بشن و افراد جدیدی خودشون را مطرح کنن. برگزاری انتخابات هم به افراد کاملا بی طرف که تعدادشون در میان پیشکسوتای مطبوعات کم نیست، واگذار بشه و شخص مدیرکل ارشاد هم روی کارشون نظارت کامل داشته باشه.

  • ای کاش کمی زودتر اقدام می کردید و نامه می دادید.پیشنهاد می کنم حتمآ نامه سرگشاده آرش شعاع شرق به مدیر کل در سایت خزرآنلاین رو بخونید، خیلی تند و تیزه…بدجور به مدیرکل ارشاد توپیده!

  • سلام /دوستان نامه و کامنت هایی در خروجی پایگاه خبری تحلیلی گیلانیان منتشر شد. ضمن تشکر از همه دوستان بر خود واجب دیدم که چند نکته رو متذکر بشم/
    همه می دانیم که متاسفانه انتخابات خانه مطبوعات تایید شد. همش بخاطر سکوت همه اهالی مطبوعات!!
    متاسفم برای بسیاری از مطبوعاتی های استان. یکی از رسالت های اولیه اهل رسانه، اعتراض به ناحقی ها و خاموش ننشستن مقابل ناعدالتی هاست! وقتی اهالی رسانه در جهت احقاق حق خودشون نمی تونن اقدام کنن ! حق دیگران رو چطور میخوان بگیرن!! و یا از حقوق یک گروه یا جامعه دفاع کنن.متاسفم واسه خبرنگارهایی که با سکوت شون ثابت کردند … ……………

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی