گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
مارس 5, 2023 کد خبر : 84521 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

اعضای شورای شهر وارد بازی‌های سیاسی نشوند

اعضای شورای شهر وارد بازی‌های سیاسی نشوند

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر نباید وارد بازی‌های سیاسی شوند، گفت: اداره کافی داشتن برای حل مشکلات، عدم وارد شدن در بازی‌های سیاسی و بهره‌مندی از ظرفیت جوانان و نخبگان باید سرلوحه امور اعضای شورای اسلامی شهر در گیلان قرار گیرد.

آیت الله رسول فلاحتی عصر امروز در مراسم تجلیل از جوانان برتر و نخبه گیلان در سالن الغدیر استانداری با بیان اینکه علم یعنی دانستن و عالم یعنی دانا اظهار کرد: جایگاه علم و دانشمند از نگاه قرآن کریم بسیار ارزشمند است زیرا منجر به تسلط انسان به دنیای خود می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه علمی برجسته گیلان در عرصه علمی، فرهنگی و اجتماعی گفت: گیلان در طول تاریخ سرزمین پرورش چهره‌های ملی علمی بوده لذا خوشحالم که در جمع شما جوانان فرهیخته و نخبه هستیم.

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه ایران و ایرانی در حال رسیدن به اوج قله‌های موفقیت است، تصریح کرد: بعد از انقلاب اسلامی جایگاه و موفعیت علمی جوانان با دوران پهلوی قابل مقایسه نیست زیرا در ۴۴ سال گذشته جمهوری اسلامی در عرصه‌های نانو تکنولوژی، پزشکی، هسته‌ای و نظامی به موفقیت‌های بسیار زیادی دست یافته است.

به گفته فلاحتی، دشمن با جنگ نظامی توان شکست جمهوری اسلامی را ندارد و به این منظور در مجامع بین‌المللی مختلف در حال ضربه زدن به جمهوری اسلامی است که قطعا با شکست مواجه خواهد شد.

وی با بیان اینکه جوانان این مرز و بوم باید به ایرانی بودن خود افتخار کنند، افزود: قدرت جمهوری اسلامی در منطقه و تلاش برای برهم زدن معادلات آمریکا در خاورمیانه ۲ دلیل مهم ۲ کشور چین و روسیه برای افرلبش ارتباط با جمهوری اسلامی است که این ۲ دلیل حاکی از اقتدار بی‌نظیر جمهوری اسلامی در حوزه‌های مختلف است.

نماینده عالی دولت در گیلان موقعیت سوق الجیشی و جهانی ایران در منطقه را بی‌نظیر دانست و بیان کرد: این موقعیتی که برای ایران در جهان پیش آمده اگر از آن استفاده درست شود جمهوری اسلامی به قدرت برتر جهان در درون و بیرون تبدیل خواهد شد.

فلاحتی با اشاره به ویژگی‌های جوانان در طراز جمهوری اسلامی گفت: عدم محافظه کاری، بزن در رو نبودن، ترسو نبودن، دلسوز بودن، جهادی و تبعیت از ولایت فقیه، چند ویژگی جوانان این مرز و بوم است.

وی با بیان اینکه اعضای شورای اسلامی شهر نباید وارد بازی‌های سیاسی شوند، افزود: اداره کافی داشتن برای حل مشکلات، عدم وارد شدن در بازی‌های سیاسی و بهره‌مندی از ظرفیت جوانان و نخبگان باید سرلوحه امور اعضای شورای اسلامی شهر در گیلان قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در گیلان اقدامات صورت گرفته در گیلان در حوزه پسماند را خوب دانست و تصریح کرد: یکی از معضلات گیلان در ۳۰ سال گذشته مشکل پسماند است ولی بعد از روی کار آمدن دولت مردمی در کشور، اقدامات خوبی در گیلان از جمله افتتاح تصفیه خانه لاکان و توسعه فاضلاب‌های بیمارستانی انجام شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی