گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
ژانویه 28, 2014 کد خبر : 24138 خبر ها

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی کودکان رشت در هفته سلامت

افتتاح بیمارستان فوق تخصصی کودکان رشت در هفته سلامت

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه بیمارستان فوق تخصصی کودکان ۱۷ شهریور رشت ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، گفت: این بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی در هفته سلامت افتتاح می‌شود.

 محمدعلی نجفی عصر امروز در بازدید سرزده از مراکز درمانی و بیمارستان‌های این شهر، اظهار کرد: بازدیدهای سرزده از مراکز آموزشی، درمانی و اداری که بیشترین حجم خدمت به مردم را ارائه می‌دهند در گیلان ادامه می‌یابد.

وی افزود: خدمت به مردم باید در اولویت کاری مسئولان باشد و دستگاه‌های اجرایی به ویژه بیمارستان‌ها که از نزدیک با مردم در ارتباط هستند باید با سعه صدر و نهایت دلسوزی به انجام وظایف خود بپردازند.

استاندار گیلان گفت: تلاش می‌کنیم از طریق جذب اعتبارات برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بهداشتی سرانه بهره‌مندی مردم از خدمات سلامت و بهداشت را افزایش دهیم.

نجفی، حمایت از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در طرح‌های بهداشتی و درمانی را در ارتقای شاخص‌های سلامت و درمانی بسیار موثر دانست و گفت: یکی از اهداف بازدید از این پروژه‌های نیمه تمام اعلام حمایت از سرمایه‌گذاران این بخش است .

استاندار گیلان با اشاره به روند ساخت بیمارستان فوق تخصصی کودکان ۱۷ شهریور رشت، خاطرنشان کرد: این بیمارستان با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد و ظرفیت ۱۲۰ تخت در هفته سلامت افتتاح می‌شود.

نجفی با اشاره به بازدید بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پارس رشت، تصریح کرد: این بیمارستان با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی و هزینه ۴۵ میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در حال ساخت است.

وی افزود: برای تکمیل و تجهیز این بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی که سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد به ۴۰ میلیارد تومان دیگر نیاز دارد.

استاندار گیلان در این بازدید از نزدیک در جریان روند خدمات رسانی به بیماران قرار گرفت و پس از شنیدن حرف‌های بیماران، پرسنل و کادر درمانی این بیمارستان‌ها دستورات لازم را برای حل مشکلات صادر کرد./منبع :‌تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی