گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
فوریه 24, 2012 کد خبر : 7341 خبر ها

وزير كشور

اقدام غیرقانونی در فرایند تبلیغات نکنید

اقدام غیرقانونی در فرایند تبلیغات نکنید

وزیر کشور از تمامی نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درخواست کرد از هر اقدام غیرقانونی در فرایند تبلیغات خودداری کنند.
گیلانیان : مصطفی محمدنجار در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه تهران ازکاندیداها خواست با رعایت اخلاق سیاسی و انتخاباتی از تهمت زنی، دادن وعده های غیرعملی و طرح مسائل قومی دوری کنند. وزیر کشور همچنین به حضور حماسی ملت ایران در راهپیمایی بزرگ بیست و دوم بهمن اشاره کرد و گفت: این مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان خواهند داد که بار دیگر سران استکبار و بدخواهان ملت ایران را از توطئه های شوم و خیالات واهی نا کام خواهند گذاشت.
آقای مصطفی محمدنجار افزود: دشمن با بهره گیری از انبوه شبکه های تلویزیونی و پایگاههای اینترنتی وابسته تلاش می کند ناامیدی و فضای یأس را در میان ملت ایران ترویج کنند اما مردم در صحنه انتخابات نشان خواهند داد که همانند گذشته حضوری باشکوه و حماسی از خود بجای خواهند گذاشت.

وزیر کشور گفت: ملت ایران نشان داده است در ۲۹ دوره انتخابات حتی در بدترین شرایط مانند حملات رژیم بعثی و حملات تروریستی منافقین هر سال حدوداً یک انتخابات را با موفقیت برگزار کرده و همواره مشارکتی قابل توجه و مثال زدنی را به جهانیان نشان داده است.

آقای محمدنجار همچنین با اشاره به رشد میزان مشارکت مردم در انتخاباتهای چند سال گذشته افزود: وزارت کشور همه تدابیر لازم برای برگزاری یک انتخابات باشکوه و در شأن نظام و ملت ایران را اندیشیده است.
وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به پیشرفتهای ایران در عرصه های فناوری ،‌ اقتصاد و فرهنگ و سیاست اشاره کردو گفت: این پیشرفتها سران استکبار را نگران کرده است و با شکل گیری جریان بیداری اسلامی در جهان دریافته اند که الگوی این جریانها مردمسالاری دینی موفق در ایران بوده است و به همین علت با تمام توان می کوشند که مانع بالندگی این ملت شوند اما حضور شما در انتخابات تمام نقشه های آنان را بر آب خواهد کرد و مصونیت بخش کشور و نظام خواهد بود. وی افزود: حدود ۸۵۰ هزار نفر از مردم در امر برگزاری انتخابات نهم مجلس مشارکت دارند و این یک مانور ملی است که خود مردم آن را برگزار می کنند و داوطلبان نیز از خود مردم هستند.

وزیر کشور طراحی سیستم جامع رایانه ای را از برجستگی های این دوره از انتخابات برشمرد و گفت: در مرحله نام نویسی بواسطه این سیستم، سرعت و دقت افزایش قابل توجهی؛ یافت و به محض ثبت نام پرونده های الکترونیکی بلافاصله در اختیار مراجع ذی صلاح قرار گرفت. وی افزود: در این انتخابات در ۱۴ حوزه رأی گیری به شکل آزمایشی کاملاً رایانه ای برگزار خواهد شد تا زمینه برگزاری کامل انتخابات به شکل رایانه ای در سالهای آینده فراهم شود.

وزیر کشور گفت: در این انتخابات حدود ۷۰ درصد ثبت نام کنندگان به عنوان نامزد وارد عرصه رقابت شدند که افرادی از همه جریانها و سلایق در میان آنان دیده می شود و برای هر کرسی مجلس به شکل میانگین ۱۲ نامزد رقابت می کنند.

مصطفی محمدنجارخطاب به ملت ایران تصریح کرد:خادمان شما در وزارت کشور مجری قانون و حافظ رأی مردم خواهند بود و جهان به حضور با شکوه شما در این عرصه چشم دوخته است تا حماسه دیگر در ایران اسلامی رقم بخورد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی