گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
آگوست 6, 2014 کد خبر : 28801 خبر ها

امان از قطعی اینترنت لاک پشتی

امان از قطعی اینترنت لاک پشتی

گیلانیان : امروزه بسیاری از کارها به ویژه امور بانکی از طریق اینترنت انجام می شود و برخی ادارات نیز برای صرفه جوئی در زمان و هزینه و سفرهای درون شهری مدعی الکترنیکی شدن کارها هستند .

از سوی دیگر دسترسی به اطلاعات و بروز شدن مردم را نز به استفاده از اینترنت سوق داده و تعداد کاربران در کشور در حال افزایش است

با کمال تاسف برغم تمایلات مردم به سمت این پدیده روز نه تنها اینترنت ما از سرعت مقبولی برخوردار نیست بلکه هر از گاهی سرعت اینترنت آنقدر پایین می آید که موجبات ملال خاطر را فراهم می نماید و به میل و اراده خود صفحه ای را باز می نماید و یا دچار قطعی چندین ساعته می شود و کار ها را دچار وقفه می نماید و هیچ مقام مسئولی هم مسئولیت این قطعی ها را نمی پذیرد .

بعنوان مثال دیشب – سه شنبه شب ۱۴/۵/۹۳ – با قطعی اینترنت مواجه بودیم و صبح روز چهار شنبه نیز سرعت قابل قبولی نداشت البته چند روز پیش نیز اینترنت به سکته مبتلا شده بود و ۲۰۲۰ مخابرات استان خود را پاسخگو ندانست .

از آنجائی که حضرات همیشه دلایل فنی بنی اسرائیلی فراوان برای توجیه این قبیل کارها دارند و یا در نهایت گناه را به گردن تصادم کشتی ها با فیبر نوری می اندازند امیدواریم یک بار هم شده چاره ای برای حفظ جان فیبر نوری و رفع این مشکل نمایند . ما که با حد اقل سرعت داریم می سازیم تا ناگزیر نباشیم به دلیل قطعی چند ساعته کارها را متوقف نماییم که تبعات خاص خودش را دارد  .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی