گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
جولای 1, 2014 کد خبر : 28161 خبر ها

اگر تا دیروز آقازاده خلافکار تحویل کارگزینی می شد

امروز فقط اتاق کار آقازاده خلافکار عوض می شود !!

امروز فقط اتاق کار آقازاده خلافکار عوض می شود !!

اختصاصی گیلانیان : شاید سخن گزافی نباشد گفته شود یکی از مدیران ارشد گیلان در میان معدودی از افراد این شهر از چنان محبوبیتی برخوردار شد که به این زودی از خاطر دوستدارانش نخواهد رفت .

کثرت علاقه فدائیانش به حدی بود که اگر کسی از وی نقد می کرد مورد غضب برخی از حواریونش قرار می گرفت و در لوای اصولگرائی و دینداری چنان در سایت های همسو یقه می درانیدند که تصور می شد کلامی جز انواع تهمت و افترا نیاموخته باشند .

از زیرکی این مقام مسئول همین بس  که با یک تیر دو هدف را نشانه رفت و با بخدمت گرفتن آقازاده های زعمای استان با جلب طرفداران حاشیه امنی برای خود ایجاد نمود .

از این رو اشتغالزائی مقام مورد نظر در انحصار مدیران خاص قرار گرفت که این توفیق سبب شد حتی برخی از زعما دو نفر تا سه نفر از آقازاده ها را در پست های آب و نان دار ادارات بکار گمارند .

ولی زمان ثابت کرد همه آن آقازاده ها شایسته حمایت نبودند و هر چه هم از زمان می گذرد عدم شایستگی برخی از این آقازاده ها برای همگان روشن و روشن تر می شود .

وقتی یکی از سه آقازاده بزرگی مرتکب خلاف شد تحویل کارگزینیش کردند تا مشمول فرج از این ستون به آن ستون شود که پس از مدتی آب از آسیاب ها افتاد و زندگی از سر گرفته شد !

باز رحمت به این آقایان که حد اقل کارمند خاطی را تحویل کارگزینی دادند و برای مدتی وی را در بی وزنی نگهداشتند ولی اخیرا تنبیه مدرن تری باب شد که در نوع خود بی نظیر است !

جوانی از جنس همان آقازاده ها و از طیف فکری سایت های همسوی فدائی ! در مرکز اداری شهرستانی مرتکب خلاف موهنی شد که زعمای اداره مورد نظر بگمان اینکه محل قرار گرفتن اتاق وی محل مناسبی نبوده که این اتفاق افتاده بنابراین تصمیم گرفتند برای تنبیه جوان رعنا اتاقش را تغییر دهند !!؟؟

فراموش نکنیم : اگر تا دیروز آقازاده خلافکار تحویل کارگزینی می شد ، امروزه به اشد مجازات محکوم می شود و اتاقش را عوض می کنند !؟

خوشبختانه این اتفاق نادر در سکوت خبری سایت های همسو و همفکر این جوان خوش شانس گذشت .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی