گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
می 10, 2013 کد خبر : 18679 خبر ها مذهبی

نماینده ولی فقیه در گیلان :

اهانت به ساحت صحابه پیامبر بزرگوار اسلام (ص) نشانه درماندگی و ناتوانی ‏دشمنان است

اهانت به ساحت صحابه پیامبر بزرگوار اسلام (ص) نشانه درماندگی و ناتوانی ‏دشمنان است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: اهانت به ساحت صحابه پیامبر بزرگوار اسلام (ص) نشانه درماندگی و ناتوانی دشمنان در مقابل منطق قرآن و اسلام است.

آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: استکبار جهانی با تربیت فرقه های انحرافی همچون وهابیت و پشتیبانی از آنان تلاش می کند بر پیکره اسلام ضربه وارد کند اما همواره با شکست مواجه شده است.

وی همچنین از دیگر اهداف اهانت به قبر ” حجر بن عدی ” صحابی پیامبر اکرم (ص) تفرفه انداختن در بین مسلمانان دانست و اظهارداشت: پشت پرده این حرکت قبیح استکبار جهانی است.

خطیب جمعه رشت گفت: دشمنان نمی داند که زمان این خیمه شب بازی ها به سر آمده و دست آنان و نقشه های شومشان برای همه مسلمانان رو شده است.

وی در ادامه به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: مشارکت گسترده و آگاهانه از الزامات خلق حماسه سیاسی است.

آیت الله قربانی با اشاره به نامگذاری امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تصریح کرد: با توجه به نامگذاری امسال به این نام باید مردم با حضور گسترده در انتخاباتی که در پیش داریم حماسه سیاسی خلق کنند.

وی تاکید کرد: حماسه یعنی کار فوق العاده انجام دادن که در زمینه خلق حماسه سیاسی باید مردم با بصیرت کامل در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.

امام جمعه رشت اظهارداشت: مردم ایران اسلامی بار دیگر با حضور در پای صندوق‌ های رای پایبندی و علاقه خود را به نظام جمهوری اسلامی ثابت می کنند.

وی در ادامه با اعلام اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا هر دو انتخاباتی مهم هستند، ادامه داد: برای نظام، مشارکت گسترده در انتخابات بسیار مهم است./ منبع : مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی