گیلانیان
جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲ Friday, 24 March , 2023
سپتامبر 2, 2014 کد خبر : 29443 خبر ها

اهتزاز پرچم ایران درجشن پیروزی غزه – گزارش تصویری

اهتزاز پرچم ایران درجشن پیروزی غزه – گزارش تصویری

گیلانیان : هزاران فلسطینی با شرکت در یک راهپیمایی بزرگ در مرکز شهرغزه برای تشکر از مقاومت فلسطین و حامیان آن به نشانه قدردانی پرچم های جمهوری اسلامی ایران، سوریه و حزب الله را در کنار پرچم فلسطین به اهتزاز در آوردند.

ازغزه، جشن پیروزی مقاومت فلسطین در جنگ ۵۱ روزه غزه مقابل دشمن صهیونیستی به دعوت « جبهه خلق برای آزادی فلسطین» برگزار شد.

شرکت کنندگان دراین جشن ازمیدان فلسطین تا برج الباشا درمرکز شهرغزه که توسط جنگنده های ارتش صهیونیستی بمباران و ویران شده است، راهپیمایی کردند.

صدها تن از نیروهای مقاومت فلسطین و عضو گردان های شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین هم در این جشن و راهپیمایی شرکت کردند حالیکه تصاویر « سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان و پرچم های فلسطین، ایران، سوریه و حزب الله را با خود حمل می کردند.

«هانی الثوابته» عضو کمیته مرکزی جبهه خلق برای آزادی فلسطین به خبرنگار ایرنا گفت که این جشن و راهپیمایی پیام های متعددی دارد از جمله تشکر از ملت فلسطین است که استقامت کرده ، نهراسیدند و نیروهای مقاومت را تنها نگذاشتند.

وی افزود: پیام دوم قدرانی و تشکر از همه کسانی است که از ملت و مقاومت فلسطین حمایت کردند و در کنار ما ایستاند وآنان برداران ما در جمهوری اسلامی ایران، حزب الله لبنان، سوریه و حتی برخی کشورهای آمریکای لاتین است.

الثوابته با بیان اینکه امیدواریم حامیان واقعی ملت فلسطین در کنار ما در عملیات بازسازی غزه هم قراربگیرند، گفت که ما در این جشن و راهپیمایی شرکت کردیم تا از نیروهای مقاومت قهرمان فلسطین که در مقابل بزرگترین حمله دشمن صهیونیستی ایستادند، قدردانی کنیم.

« ابوجمال» یک فرمانده گردان های شهید ابوعلی مصطفی نیز به خبرنگارایرنا گفت که از جمهوری اسلامی ایران و حزب الله لبنان برای کمک های مستمر و خیرخواهانه قدردانی می کنیم،آنها ما را در سخت ترین روزها تنها نگذاشتند.

وی به سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان درهشتمین سالگرد پیروزی لبنان در جنگ ۳۳ روزه سال ۲۰۰۶ اشاره کرد و اعلام آمادگی سید حسن نصرالله برای کمک بیشتر به مقاومت و ملت فلسطین را دلگرم کننده و موجب بالا رفتن روحیه نیروهای مقاومت اعلام کرد.

2

3

4

5

6

7

8

9

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی