گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
ژانویه 31, 2012 کد خبر : 6448 خبر ها

تغییر و تحول در هیئت ورزش های روستایی و عشایری گیلان

اهدائی سردار آقازاده اولین قربانی خود را گرفت !؟

اهدائی سردار آقازاده اولین قربانی خود را گرفت !؟

خبر اختصاصی تکمیلی گیلانیان : به دنبال ناکامی در باز پس گیری محموله ورزشی اهدائی به سردار آقازاده ، نماینده محترم رشت که توسط سرپرست هیئت استانی کشف و ضبط و توزیع شده بود فدراسیون ورزشی روستائی عشایری کشور سرپرست هیئت روستائی عشایری گیلان را از کار برکنار کرد و بلا فاصله شخص دیگری جایگزین شد !

فدراسیون روستائی عشایری کشور سرپرست هیئت استانی خود را تهدید نموده بود در صورتیکه لوازم ورزشی ارسالی برای سردار آغازاده را به تهران برگشت ندهید از سمت خود برکنار خواهید شد که این تهدید به دلیل مقاومت سرپرست گیلانی ظرف مدت کمتر از بیست و چهار ساعت عملی و نامبرده از سمت خود معزول شد .

این اولین باری است که سرپرستی نه به خاطر ضعف عملکرد ، بلکه به خاطر انجام وظیفه و عدم اطاعت کورکورانه از مقامات بالا دستی از سمت خود برکنار می‌شود ! وقتی سرپرستی را به خاطر انجام وظیفه معزول می‌کنند ، تصور بفرمایید سرپرست بعدی چه کاره باید باشد !؟

گفتنی است مسئول هیئت های ورزشی از طریق آراء اعضا انتخاب می‌شوند و زمانی به هردلیل و علت نتوانند انتخابات آن را برگزار نمایند تا زمان برگزاری انتخابات بعدی برای اداره هیئت از ( سرپرست ) استفاده می نمایند که با کمال تأسف حضرات با پاک کردن صورت مسئله مشکل سرپرستی را حل می کنند !

علی الظاهر سرپرست قبلی خیلی تشنه خدمت بود که که نتوانست فلسفه وجودی (سرپرست) را درک کند و در اجرای ضابطه قربانی رابطه شد ؟!

با کلیک روی تیتر زیر می توانید خبر اصلی را بخوانید:

وزیر ورزش حامی انتخاباتی سردار آقازاده !؟ 

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی