گیلانیان
سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
دسامبر 30, 2011 کد خبر : 5288 خبر ها

حضور سر زده مهدی سعادتی در فرمانداری رشت :

بازدید سر زده استاندار گیلان از محل ثبت‌نام داوطلبان

بازدید سر زده استاندار گیلان از محل ثبت‌نام داوطلبان

گیلانیان : مهدی سعادتی بعداز ظهر جمعه در جریان بازدید سرزده از محل ثبت نام کاندیداها در فرمانداری رشت اظهار داشت: در سراسر استان وفاق، همدلی، تعامل و همکاری بسیار خوبی در بین دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات وجود دارد.وی با اشاره به اینکه فضای همدلی و وفاق و همکاری صمیمانه در بین اعضای هیئت‌های نظارت و اجرایی استان حاکم است، افزود: با شرایط خوبی که به وجود آمده است، شاهد انتخابات سالم، پرشور و با مشارکت حداکثری مردم خواهیم بود.
مقام ارشد دولت در گیلان، احترام به قوانین و مقررات و ضوابط و نیز رعایت زمان‌بندی تعیین شده برای تبلیغات و پرهیز از تبلیغات پیش از موعد را مورد تاکید قرار داد.وی، دوری از بداخلاقی‌های انتخاباتی و عدم استفاده از امکانات دولتی را از جمله نکاتی برشمرد که کاندیداها باید به آن توجه ویژه داشته باشند.
سعادتی ادامه داد: دشمنان تمام توان خود را به‌کار گرفته‌اند تا با توطئه‌های مختلف به کشور ضربه بزنند ولی با حضور گسترده مردم در انتخابات برگ زرین دیگری بر افتخارات این مرز و بوم ثبت می‌شود.
به گزارش فارس، تا روز گذشته ۳۵ نفر در رشت برای نمایندگی دوره نهم مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده بودند که در بین این داوطلبان غلامعلی جعفرزاده مدیر کل سابق بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان و جانباز جنگ تحملیی نیز جزو کاندیداها بود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی