گیلانیان
سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
ژوئن 1, 2014 کد خبر : 27438 خبر ها

بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی مناطق آزاد کشور از منطقه آزاد انزلی

بازدید معاون برنامه ریزی و هماهنگی مناطق آزاد کشور از منطقه آزاد انزلی

گیلانیان : معاون برنامه ریزی و هماهنگی مناطق آزاد کشور از بخش های مختلف منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزادانزلی، محمد سعیدی‌کیا معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور از پروژه های عمرانی، فرودگاه سردارجنگل رشت، فاز تجارت و گردشگری و محدوده جدید این منطقه که براساس مصوبه هیات دولت به این منطقه الحاق شده است بازدید کرد.

بازدید از فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت که اخیرا به این منطقه الحاق شده، فاز تجارت و گردشگری منطقه و آشنایی با تسهیلات و خدمات جدید ارائه شده به گردشگران بخش های دیگری از برنامه های سفر معاون هماهنگی و برنامه ریزی مناطق آزاد به منطقه آزاد انزلی بود .

سعیدی‌کیا همچنین از بخش شرقی محدوده الحاقی جدید این منطقه در حاشیه رودخانه سپیدرود بازدید و با ظرفیت های گردشگری و سرمایه گذاری این منطقه آشنا شد.

معاون هماهنگی مناطق آزاد کشور و هیات همراه از اراضی ملی محدوده جدید در ساحل شرقی منطقه و روستای طالب آباد انزلی بازدید و درخصوص طرح های توسعه ای سازمان منطقه آزاد انزلی در این مناطق توضیحات مبسوطی به ایشان ارائه شد.

رضا مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این سازمان در بازدید معاون هماهنگی و برنامه ریزی مناطق آزاد کشور از منطقه آزاد انزلی ایشان را همراهی می کردند./منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی