گیلانیان
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 29 March , 2023
فوریه 8, 2012 کد خبر : 6686 خبر ها

هافبک داماش گیلان:

بازیکنان داماش در شرایط روحی بالایی هستند

بازیکنان داماش در شرایط روحی بالایی هستند

مصطفی حاجتی با اشاره به دیدار داماش مقابل راه‌آهن تهران اظهار داشت: راه‌آهن از تیم‌های خوب و با انگیزه لیگ برتر است که فوتبال را روی زمین به خوبی پیاده می‌کند ولی انگیزه بازیکنان داماش برای کسب پیروزی بیشتر از راه‌آهنی‌هاست.وی با بیان اینکه پس از شکست ناباورانه در دقایق پایانی هفته بیست‌وچهارم از سپاهان اصفهان تمرینات خوبی را برگزار کردیم، افزود: بازیکنان داماش در شرایط روحی بالایی هستند.

گیلانیان : هافبک داماش گیلان با اشاره به اینکه مصدومیت وی در روزه‌های آینده به صورت کامل برطرف می‌شود، گفت: با توکل بر خداوند متعال در چند روز آینده به شرایط مطلوب می‌رسم.وی آسیب‌دیدگی زانوی خود را به خاطر بازی در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر در مقابل تیم مس کرمان عنوان کرد و افزود: با نظر پزشکان تیم ۱۰ روز به استراحت و مداوا پرداختم و در چند روز آینده به تیم اضافه می‌شوم.

حاجتی با بیان اینکه تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و بازیکنان در آمادگی کامل به‌ سر می‌برند، اذعان کرد: تلاش بازیکنان و کادر فنی داماش صعود به جایگاه اصلی داماش در جدول رقابت‌ها است.وی تصریح کرد: در چند مسابقه اخیر بازی‌های مطلوبی را ارائه کردیم اما در برخی از بازی‌ها قربانی ناداوری‌ها شدیم در غیر این صورت به نتایج مطلوب‌تری دست می‌یافتیم.

هافبک داماش گیلان با بیان اینکه هواداران رکن حمایتی از داماش در رقابت‌های لیگ برتر هستند، تصریح کرد: به هواداران قول می‌دهیم که با تلاش بیشتر و کسب امتیازات حساس در رقابت‌های آینده به جدول صعود کنیم و پیام‌آور شادی برای فوتبال‌دوستان گیلانی و به ‌ویژه رشتی باشیم.

داماش گیلان در هفته بیست‌وپنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵٫۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه ۲۰ بهمن جاری در تهران مهمان راه‌آهن است.داماش گیلان با ۲۴ مسابقه و ۲۷ امتیاز در رتبه چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی