گیلانیان
شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ Saturday, 1 April , 2023
ژوئن 21, 2011 کد خبر : 1428 خبر ها

باز هم تودیع و معارفه در استانداری گیلان

باز هم تودیع و معارفه در استانداری گیلان

گیلانیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان : در این مراسم که به ریاست مهندس سعادتی استاندار گیلان و با حضور معاونین استاندار و مدیران کل ستادی و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان برگزار شد . مهندس سعادتی استاندار گیلان گفت : هدف از هرگونه تغییر و تحول در سطح مدیران ، استفاده از همه توانمندی ها و پویایی و تحرک در بخش های مختلف مدیریتی است .
وی افزود : مسئولیت ها در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، پذیرش امامت مسلمین درجهت رفع مشکلات آنان و حرکت در مسیر الهی و حفظ ارزش های اسلام و انقلاب است و کسانی در این آزمون سربلند هستند که در جایگاه خود موجب رضایت خداوند و خلق خدا شده باشند . نماینده عالی دولت در ادامه پروردگار متعال و شهدا را ناظر براعمال انسان ها بویژه مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و اظهار داشت : حضور مردم در دفاع از ارزشهای والای اسلام و انقلاب و همدلی و یکپارچگی آنان در صحنه های مختلف همچون راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات های مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری موجب پیشرفت و تعالی روز افزون کشور و انقلاب اسلامی ایران در صحنه های بین المللی شده و این احساس مسئولیت ملت نسبت به نظام و انقلاب وظیفه ی مسئولان را در جهت خدمات رسانی هرچه بیشتر به آنان صد چندان می سازد .
استاندار گیلان همچنین تصریح کرد : دولت نهم و دهم با شعارهای عدالت محوری ، مهرورزی ، عدالت گستری ، خدمت بی منت ، فقرزدایی توجه بسیار خوبی به مشکلات مردم داشته و امروز مسئولان استان باید همچون گذشته با دقت و پشتکار در جهت رفع نیازهاو خواسته های قانونی افراد گام بردارند .
مهندس مهدی سعادتی در بخش دیگری از سخنانش خدمت به مردم و تحقق اهداف نظام و دولت را مهمترین دغذغه مسئولان عنوان کرد و اظهار داشت : مدیران و مسئولان باید دغدغه خدمتگزاری به مردم را حفظ کند .
وی در ادامه با تأکید برنظارت هرفرد به اعمالش گفت : افراد باید خودشان بازرس اعمالشان در پیشگاه خداوند متعال باشند . نماینده عالی دولت تصریح کرد : مدیران و مسئولان در نظام مقدس اسلام باید همیشه و در همه حال در صحنه حضور داشته باشند و برای رسیدگی به مشکلات و خواسته های مردم در میان آنان بروند و تمام وقت و انرژی خود را صرف خدمت به شهروندان کنند .
در ادامه این مراسم صادقی معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری نیز پست و منصب را اعتباری دانست و گفت : قبول مسئولیت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ، فرصتی مغتنم برای خدمت دیگران است .
وی افزود : کسی در دوران مسئولیت خود موفق و سربلند است که بهترین و بیشترین خدمات را به جامعه ارائه دهد و در مسیر ادامه راه شهدا گام برداشته باشد .
در ادامه این مراسم عاشوری مدیرکل سابق بازرسی و پاسخگویی به شکایات و همچنین سرپرست سابق اداره کل فناوری اطلاعات استانداری گزارشی از عملکرد خود بیان داشتند .
قابل ذکر است آقایان محمد تقی نجف زاده و میثاق بکیان به ترتیب بعنوان مدیرکل جدید بازرسی و پاسخگویی به شکایات و سرپرست اداره کل فناوری اطلاعات استانداری منصوب شدند

اخبار مرتبط

نظرات

 • سلام :
  ۱- سردار سعادتی مهندس نیستند لطفا از این عنوان استفاده نکنید.البته آقای سعادتی راسااین مساله را تذکر دهد و به این جعل عنوان پایان دهند.
  ۲- سردار سعادتی باید بدانند باید برای اداره استان حساس و استراتژیک گیلان باید برنامه داشت با حرف زدن و نصایح اخلاقی فقط به عقب ماندگی استان گیلان کمک می کنند . ایشان انتظار ندارند که به عنوان نماد صنعت حرف در گیلان شناخته شوند!
  ۳- مشکلی که وجود دارد این است که آقای سردار سعادتی کارکردهای ارزش ها و هنجارها و نیز سیستم متناسب را در نظام بازرسی درک نمی کنندونمی دانند که توصیه های اخلاقی و حکیمانه مشکل امنیت اقتصادی و یا فساد مالی و اقتصادی را مرتفع نمی کند و باید با یک استراتژی مشخص با این مقولات برخورد کرد.
  ۴- به نظر می رسد رسانه های مکتوب و مجازی استان بیایند برای گیلان و مردمان پرافتخار آن دست از مجیز گویی بردارند و برنامه نظارتی در چارچوب اخلاقیات اجتماعی و هنجارهای قانونی را برای خود تعریف کنند . واقعا بدون نظارت اجتماعی که رسانه ها رکن اصلی آن هستند نمی توان به اهداف نظارتی و توسعه ای نایل شد
  ۵- بیاییم دلبستگی های مان را نهادی کنیم و با خود زمزمه کنیم تا چه زمانی باید مردم و فرزندان ما و جامعه ما هزینه علایق نامتاسب و خودخواهانه ما شوند.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی