گیلانیان
یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ Sunday, 26 March , 2023
ژانویه 8, 2012 کد خبر : 5605 خبر ها

رئیس هیئت تکواندو گیلان:

بانوان تکواندوکار گیلان راهی اردوی تیم ملی شدند

بانوان تکواندوکار گیلان راهی اردوی تیم ملی شدند

گیلانیان : علی فرساد روح در جمع اعضای هیئت تکواندوی گیلان اظهار داشت: مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو جوانان و بزرگسالان دختران با حضور ۵۲ ورزشکار و قضاوت ۱۵ داور روی سه شیاپچانگ زیر نظر چونگ ‌یونگ‌چانگ سرمربی و مهرو کمرانی مربی در خانه تکواندو برگزار شد. وی افزود: در این رقابت‌ها دینا پوریونس، زهره رمضانی، ریحانه نزهتی، سپیده توتونچی، فاطمه پایداری، نیلوفر پورحسن و مریم پی‌سیار شرکت کردند.
رئیس هیئت تکواندو گیلان با اشاره به اینکه این مسابقات به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد، خاطرنشان کرد: در پایان اوزان مختلف ۱۹ ورزشکار برتر به تیم ملی دعوت شدند.وی، با اشاره به راهیابی سه بانوی گیلانی به اردوی تیم ملی پس از انتخابی، گفت: در وزن نخست دینا پوریونس و در وزن دوم ریحانه نزهتی و مریم پی‌سیار به اردو راه یافتند.به گفته فرسادروح، میترا حاذق‌رحیمی و زهرا هادی‌زاده دو داور گیلانی حاضر در این مسابقات بودند.وی، عدم تطبیق اعتبارات با حجم فعالیت‌ها را مشکل دیگر هیئت تکواندو گیلان نامید و افزود: این اعتبارات جوابگوی تعداد زیاد جمعیت ورزشکاران تکواندو نیست.
رئیس هیئت تکواندو گیلان با تصریح بر اینکه گیلان نیازمند ایجاد پایگاه قهرمانی تکواندو است، خاطرنشان کرد: ۱۲ هزار ورزشکار سازمان‌ یافته که در ایام تحصیل به ۹ هزار و ۵۰۰ نفر می‌رسد نیاز به پرورش استعدادها در این مکان‌های تخصصی دارند. وی افزود: در بخش داوران نیز تکواندو گیلان ۱۲۵ داور مرد و ۶۲ داور زن دارد و تعداد مربیان فعال آن ۱۶۰ نفر مرد و ۱۶۲ نفر از بانوان است./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی