گیلانیان
چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023
آگوست 26, 2012 کد خبر : 11921 انتخاب سردبیر

براي همپائي با علمدار :

باید بیش از همیشه هوشیار بود

باید بیش از همیشه هوشیار بود

اختصاصی گیلانیان : در پی شایعه تغییر مهدی سعادتی ، استاندار گیلان و تضارب آراء گروه ها و تشکل های مختلف در موافقت و مخالفت با آن ، نگرانی هائی در خواص ایجاد شد که مبادا برخی نقد و نظرهای غیر اصولی ، احساسی و حتی تهدیدی ، تحرکاتی ولو بسیار خفیف را به دنبال داشته باشد . ابتدا باید سپاسگزار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که امکان اظهار نظرها را برای همه گروه های تابع نظام فراهم نموده و همگان اعم از موافق و مخالف می توانند آزادانه ایده های خود را در جهت بهبود امور به راحتی بیان و موجبات ترقی و تعالی جامعه ولایی کشور را فراهم نمایند .

اما از آن جائی که برخی از منتقدین در بیان نظرات خود جانب اعتدال را رعایت ننموده و با بی تقوایی به تخریب گزینه مد نظر دولت مهرورز پرداخته و  برای نیل به مقصود بی محابا  مخاطبین خود را به مقاومت در برابر تصمیم دولت دعوت نموده و یا محترمانه تهدید به ( وارد عمل ) شدن نموده اند ممکن است دشمن از این اظهار نظرهای نا متعارف سیاسی و منافی اخلاق ولایتمداری سوء استفاده نموده با نام گیلانی ها دست به اقدامی نابخرادانه بزند و موجبات شرمندگی و سرشکستگی گیلان را فراهم نماید لذا بر همگان لازم است از جمیع جهات مراقب اوضاع باشیم تا خدای ناکرده بر زحمات طاقت فرسا و مدبرانه نظام در برگزاری اجلاس غیر متعهد ها که امروز چشم جهانیان به آن دوخته شده خدشه‌ای وارد نشود .

به خاطر داشته باشیم دشمن در کمین است بویژه در کمین خودی ها  ، فی المثل یادمان هست که :

خانم ” م ز ”  ، یکی از اعضای گروه ترور دانشمندان هسته‌ای ایران ، با کمال تأسف گیلانی است و در دفتر یکی از همین آقایان مشغول به کار بوده و از آن طریق به جاهائی معرفی شده بود و به دام دشمن گرفتار شد …

این ماجرا به آن دلیل ذکر شد که تذکری باشد برای اینکه دشمن خودی ها را بیشتر زیر ذره بین می گیرد تا دیگران را ، پس حسب دستور مؤمن نیز نباید از یک سوراخ دوبار گزیده شود .

به هر تقدیر پست و مقام مادام العمری نیست و عاریتی است و این چند صباح نیز خواهد گذشت کما اینکه فردوسی می گوید :

نیک و بد چون همی بباید مرد               خنک آن کس که گوی نیکی برد

در پایان برای اینکه پایگاه تحلیلی خبری گیلانیان ، چون گذشته متهم به جو سازی و … نشود ! ناگزیریم برای اثبات حضور مهره ای خائن در دفتر یکی از آقایان سندی ارائه نماییم بلکه به این وسیله ضریب هوشیاری عمومی افزایش یابد تا موجبات دریغ و افسوس را فراهم نکند .

امیدواریم با بصیرتی مثال زدنی همچنان مستوجب تعبیر رهبر معظم انقلاب در دیدار مردم گیلان باشیم که فرمودند :

“مردم رشت جزو معدود مراکزى در کشور بودند که یک روز جلوتر وارد میدان شدند. روز هشتم دى – که امروز مصادف با آن روز است – مردم گیلان این آگاهى را، این بصیرت را، این عزم را، این احساس نیاز به حضور در صحنه را زودتر از دیگران نشان دادند”.

.

اخبار مرتبط

نظرات

  • اینا رو ولش کن لطفی جان مهم اینه که بچه ها و دامادها رو به نحو احست سروسامان دادیم! همشون رو در بهترین ادارات و حساسترین پستها گذاشتیم که بچه های مردم در عین شایستگی باید ۱۰ – ۱۵ سال برای رسیدن به اونجا بدون . اینها مهم نیست چون تو در و همسایه خوب نیست بچه های عضو کمیسیون …… سابق بصورت عادی و اداری و طبق روال قانونی جذب بشوند

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی