گیلانیان
پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
نوامبر 29, 2013 کد خبر : 22668 خبر ها

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت:

با توجه به رویکرد دولت جدید، به تقویت اجرای طرح امنیت اجتماعی بیش از گذشته امیدوار هستیم

با توجه به رویکرد دولت جدید، به تقویت اجرای طرح امنیت اجتماعی بیش از گذشته امیدوار هستیم

گیلانیان : سردار ˈاحمدرضا رادانˈ روز پنجشنبه در حاشیه همایش روسا، فرماندهان کلانتری ها و پاسگاه های انتظامی و فرماندهان نیروی انتظامی استان گیلان در گفت وگو با خبرنگاران رسانه های گروهی افزود: ناجا نیز به موازات این تقویت، فعالیت های خود را بیشتر می کند.

وی با اشاره به امنیت اجتماعی و اخلاقی اظهار کرد: اجرای این طرح همچنان به قوت خود باقی است و شورایی تشکیل شده تا رفتار نیروی انتظامی در این طرح بیشتر از گذشته بر اساس چارچوب ها باشد.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه سخنانش به طرح مکنا اشاره و تصریح کرد: این طرح که به آن مدیریت کیفیت در نیروی انتظامی با چهار فرایند گفته می شود، بیش از پیش توجه می شود.

وی ادامه داد: این طرح خوشآیندسازی محیط برای مردم و پرسنل نیروی انتظامی، بررسی فرایندها و تعالی رفتار و موضوعاتی از قبیل ماموریت تعریف شده است.

سردار رادان تاکید کرد: فرماندهی انتظامی گیلان و همکارانشان نیز قول داده اند که یک حرکت جهادگونه برای عملیاتی کردن این طرح در استان داشته باشند.

وی همچنین به حادثه سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: شرایط بسیار خوبی از لحاظ امنیتی در این استان وجود دارد.

جانشین فرمانده ناجا تصریح کرد: دو کشور همجوار سیستان و بلوچستان برای امور امنیتی مخصوصا در نقاطی که به سمت ایران منتهی می شود، با مشکلاتی مواجه هستند و این ناامنی ها به کشور ما سرریز می شود.

وی ادامه داد: با وجود مردم خوب آن منطقه و شرایطی که در مرز ایجاد شده، می توانیم بگوییم که بهترین شرایط را نسبت به چند سال گذشته در سیستان و بلوچستان شاهدیم.

سردار رادان اضافه کرد: شهادت دادستان زابل مربوط به حوزه های امنیتی و ترور نبود بلکه به پرونده هایی که ایشان رسیدگی می کرد، ارتباط داشت.

وی یادآور شد: برخی از افراد این حادثه نیز دستیگر شده اند و دو نفر دیگر مربوط به این پرونده در آینده ای نزدیک دستگیر می شوند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی خاطرنشان کرد: مسایلی که در سیستان و بلوچستان در موضوع امنیت رصد می شود؛ مبارزه با اشرار، مبارزه با مواد مخدر و ناامنی هایی است که از سوی ناجا با حساسیت دنبال می شود.

وی در خصوص سرانجام عوامل به شهادت رساندن مرزبانان کشورمان در سیستان و بلوچستان نیز اشاره و بیان کرد: عوامل این حادثه نیز شناسایی شده و در آینده ای نزدیک به همان سرنوشت عبدالمالک ریگی دچار خواهند شد.

سردار احمدرضا رادان روز پنجشنبه در همایش روسا و فرماندهان پاسگاه ها و کلانتری های استان گیلان حضور یافت.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی