گیلانیان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲ Monday, 27 March , 2023
ژوئن 27, 2013 کد خبر : 19880 خبر ها

بداخلاقی‌های رسانه‌ای باید بازنگری شود

بداخلاقی‌های رسانه‌ای باید بازنگری شود

گیلانیان : ‏نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با انتقاد از برخی بداخلاقی‌های سایت‌های خبری گیلان، گفت: بداخلاقی‌های رسانه‌ای باید در جامعه سیاسی بازنگری شود.

ناصر عاشوری بعد از ظهر امروز در مراسم تجلیل از اعضای هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در محل فرمانداری شفت اظهار کرد: خلق این حماسه سیاسی و پیروزی را به رهبر معظم انقلاب و دست‌اندرکاران تبریک می‌گویم.

وی افزود: طبق فرموده معظم‌له در حالی که رسانه‌های غربی در تلاش برای مأیوس کردن مردم بودند، اما مردم به دلیل علاقه به نظام و انقلاب در صحنه حاضر شدند و با رعایت اخلاق انتخاباتی، شیرینی به کام ملت ایران نشست.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، با بیان اینکه بنده در این دوره از انتخابات له یا علیه جریان خاصی ورود نکردم، گفت: حتی اعضای ستادهای بنده در شفت و فومن هر کدام طبق نظر خود در ستادهای کاندیداهای ریاست جمهوری فعال شدند.

وی ادامه داد: طبق فرموده حضرت آقا رأی به هر کدام از کاندیداها، رأی به نظام است بنابراین این انتظار نباید باشد که با هیچ کس ارتباط برقرار نکنیم.

عاشوری، اذعان کرد: بنده تمام کاندیداهایی که می‌آمدند به دلیل احترام و ادب و دوستی یا به استقبال می‌رفتم و یا در برنامه‌های آنها شرکت می‌کردم و پس از رأی آوردن نیز این روال ادامه دارد.

وی با انتقاد از حاشیه‌سازی و بداخلاقی برخی جراید و سایت‌های خبری استان درباره حضور وی و فرماندار شفت در همایش تجلیل از فعالان ستاد دکتر روحانی در رشت، تصریح کرد: بنده و فرماندار در جلسه‌ای حضور پیدا کردیم که آقای نوبخت، شخصاً از ما دعوت کرده بود.

نماینده مردم فومن و شفت با بیان اینکه این برنامه در تالار گلستان شهرستان شفت برگزار شده بود، اذعان کرد: مجوز برگزاری همایش مذکور توسط فرماندار شفت و قانونی صادر شده بود و اعضای ستاد استانی و شهرستانی شفت و فومن روحانی، رسماً از ما دعوت کرده بودند و ما نیز طبق احترام و رعایت ادب و اخلاق چند دقیقه‌ای در این همایش شرکت کردیم.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری نقطه عطف این انتخابات را حضور دیگر کاندیداها در کنار منتخب ملت و تبریک به او عنوان کردند و رئیس جمهور فعلی و وزرای دولت با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند، آیا حضور بنده و فرماندار شفت در این مراسم که به دلیل رعایت همان اصول اخلاق‌مداری مدنظر مقام عظمای ولایت در دیدار با اعضای دستگاه قضا مطرح کردند، اشکال دارد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه اداری و اخلاقی ما بود که در برنامه   حوزه مدیریتی خود شرکت کنیم، خاطرنشان کرد: این همان بداخلاقی‌های است که باید در جامعه سیاسی و رسانه‌ای در رفتار خود آن را بازنگری کنیم. / منبع: فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی