گیلانیان
دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ Monday, 20 March , 2023
فوریه 8, 2014 کد خبر : 24575 خبر ها

برق منطقه ای ۳۰ میلیارد ریال پروژه را در دهه فجر افتتاح می کند

برق منطقه ای ۳۰ میلیارد ریال پروژه را در دهه فجر افتتاح می کند

اختصاصی گیلانیان : بمناسبت ایام مبارکه دهه فجر جشن انقلاب در سالن شهید عباسپور شرکت برق منطقه ای رشت برگزار شد و کریم آزادگان ، مدیر عامل شرکت اعلام کرد تعدادی از پروژه های شرکت به ارزش ۳۰ میلیارد ریال به بهره برداری می رسد .

وی گفت : عملکرد شرکت برق منطقه ای گیلان در ده ماه گذشته مطلوب بوده تا جائی بین تمام شرکت های کشور مقام سوم را احراز نموده و در جشنواره شهید رجائی استان به عنوان اداره برتر برگزیده شد .

وی در یک مقایسه برف سال های ۸۳ ، ۸۶ و ۹۲ گفت : در برف ۸۳ به دلیل ضعف شبکه و کمبود امکانات و حجم برف و بسته بودن راهها خاموشی برق سبب ایراد آسیب به مردم شد .

آزادگان گفت : افزایش خطوط انتقال و پست برق و طراحی پست انتقال و برنامه ریزی در برف ۹۲ توانستیم از شرمندگی مردم خوب استان دربیاییم و برق پادار تقدیم مردم نماییم الی خاموشی کوتاهی که در پست رحیم آباد ایجاد شده بود با تلاش همکاران من در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف شد و دیگر خاموشی نداشتیم .

وی ادامه داد : در ایام برف توانستیم تعداد ۴ گروه شامل یک گروه ارژانس و سه گروه خط انتقال به غرب مازندران نمودیم و توانستیم طی دو روز و یک شب شبکه رامسر و منطقه تابعه را پایدار نماییم .

وی گفت : از زحمات مجموعه بهره برداری پشتیبانی و همچنین از عملیاتی که شرکت توزیع با اعزام ۵ ، ۶ گروه به غرب مازندران به کمک برق مازنمدران رفتند ضمن اینکه زحمات زیادی در استان گیلان کشیدند چون به دلیل راه بندان تعداد زیادی از روستاها در خاموشی بودند که آن هم در صبح روز چهارشنبه هیچ نقطه خاموشی در استان گیلان نداشتیم .

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت : بهر حال زحماتی که همکاران من کشیدند باعث خوشحالی مردم و مسئولین شد ولی این کافی نیست چون ما نقاط ضعفی هم داریم که باید برطرف بشود .

وی افزود : با کمال تاسف به دلیل کمبود منابع در برنامه چهارم و پنجم ما نتوانستیم زیر ساخت های فوق توزیع را انجام بدهیم . ما چهار ، پنج تا پست فوق داریم که می بایست در سال ۸۸ به بهره برداری می رسید که نرسید و ما سال گذشته را به ویژه در رشت به سختی پشت سر گذاشتیم و این گزارشی را که به طور خلاصه عرض می کنم بطور کارشناسی شده به ستاد بحران استان و خدمت وزیر نیرو گزارش شد .

وی ادامه داد : ضمن تقدیر تشکر از حضور وزیر نیرو و مدیر عامل محترم توانیر در استان گیلان و مازندران ما گزارشات و درخواست تامین منابع را برای پست های سلیمانداراب ، آج بیشه ، گلسار ، صومعه سرا ، شهرک صنعتی سپیدرود آستانه اشرفیه و چند پست را تقدیم کردیم منجمله خط چهار مداره رشت به پره سر که یکی از خط های ملی است

وی افزود : الحمد الله امسال نیروگاه پره سر با ظرفیت کامل آماده بهره برداری هست و ما این خط را تمام نکنیم نمی توانیم از ظرفیت کامل نیروگاه پره سر بهره برداری کنیم امیدواریم که این گزارش مورد قبول واقع شود و تامین منابع لازم صورت بگیرد تا ما شرمنده مردم نشویم

وی در پایان گفت : خوشبختانه شما صنعتی زیر بنائی و مهم و خوشنام هستید که نقش اساسی در بخش صنعت ، کشاورزی و زندگی جاری مردم دارید و خداوند این نعمت را به شما داده که خدمتگذار مردم باشید

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی